Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan momdjam el anyukámnak,...

Hogyan momdjam el anyukámnak, hogy melltartót szeretnék hordani? 14L

Figyelt kérdés

Légyszíves kíméljetek meg a "csak egyszerűen megmondod, hogy melltartót szeretnél hordani és kész" jellegű választoktól.


Topot már hordok, de váltani szeretnék a Tezenisben kapható gyerekmelltartóra (erről egyébként van tapasztalata valakinek?). A közelünkben van is egy bolt, ez szerencsére nem akadály. A bökkenő csak az, hogy nem tudom, hogyan fogalmazzam meg a "vágyam".


Fontos lenne minél hamarabb! Az értelmes válaszokat előre is köszi. =)



2015. aug. 2. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy így:

Nekem már kényelmetlen a top, úgy érzem, hogy nőtt már a mellem annyit, hogy elkezdjek gyermekmelltartót hordani, nem túl kényelmes a top, ugyanis nyomja a mellemet, főleg most, hogy növésben van, így érzékeny is, meg nem tesz jót neki.

2015. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen elé állsz és megmondod, hogy melltartóra szeretnél váltani.

Miért nem jó az ilyen válasz? Ez ennyire egyszerű, felesleges túlbonyolítani.

Vagy mit várnál? Hogy írjunk egy 10 feladatból álló rejtélysorozatot, amit ha anyád megold, akkor rájön, hogy melltartót szeretnél?

2015. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Hát pedig ezt másképp nem lehet megfogalmazni, állj eléjük és mondd meg.

14 évesen nekem is volt anélkül hogy anyunak apunak szóltam volna.

2015. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Pedig erre nem lehet mást mondani csak annyit h simán mondd meg

14 évesen szerintem alap a melltartó

Vagy menj el egyedül venni

2015. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Skorpió87 ***** válasza:
100%
Gondolom Anyukád is látja, hogy ideje lassan melltartót venni. Biztos nem lepődne meg. Ezt pedig csak így egyszerűen kell elmondani. Egyébként nem vagy már gyerek, hanem nagylány ! Lassan kész felnőtt !
2015. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
"Anya, szeretnék melltartót hordani." Ha azt mondja, hogy nem, akkor ott a bolt, hajrá.
2015. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
93%

Anyám,megvan a gatyám!

Egyre nagyobb a mellem,igy melltartót kell vennem!

Segíts kérlek én nekem,mert beragadt a bal kezem!

Rendben van minden anya,mosttmár mehetünk a kinaiba!

Ez lehet jo! :D

2015. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
"Anyu, melltartót szeretnék hordani!"
2015. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Menj el vele vásárolni a boltba és menjetek oda a melltartókhoz és mondd, hogy a top már kicsi
2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Most ezen mit nem lehet megmondani? Anya, anyu, melltartóra lenne szükségem, mert úgy érzem a top már nem tartja megfelően a cicimet, és már kellemetlen érzés. Légyszíves gyere el velem melltartót vásárolni!
2015. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!