Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy velük egyidős a barátom?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok,a barátom pedig 40.

Egy edzőterembe ismerkedünk meg,ahol ő volt a személyi edzőm.Eleinte csak az edzés volt közös,de aztán elhívott kávézni,étterembe,majd egyre többet találkoztunk.Egy hónap után összejöttünk,és volt,hogy elmentünk közösen a Balatonra,és azt mondtam a szüleimnek,hogy egy barátnőmnél leszek.Nem érdekel a kora,mert őt szeretem,és őt sem zavarja,hogy ilyen fiatal vagyok.Volt már barátnője,de egyiktől sem született gyereke.Már négy hónapja,hogy együtt vagyunk,de még mindig nem merem elmondani a szüleimnek.Anyukám talán még meg is értené,de apa kiakadna az biztos.

Mit tehetnék?


2015. aug. 22. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Fura, hogy már ennyi ideje együtt vagytok és nem tudják a szüleid. Mondd el, mert egyszerűbb lesz, ha nem kell titkolózni. Először mondd el anyukádnak és majd kitaláljátok, hogy hogyan mondjátok el apukádnak.
2015. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Ha elég felnőttnek érzed magad egy ilyen kapcsolathoz, akkor legyél ahhoz is, hogy felvállald.mondd meg a szüleidnek, hogy szeretnéd bemutatni a barátodat, a többi jön magától.
2015. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
Remélem apud egy megérdemelt állassal fog indítani a "pedofilnak", aki a barátod :)
2015. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez hivatalosan már nem pedofilság, hisz a lány már nagykorú, ami már törvényileg engedélyezett. (utolsónak szólt)


Mindenféleképpen mondd meg a szüleidnek, hogy együtt vagytok, még most. Nehogy később még nagyobb baj legyen belőle, hogy eltitkoltad előlük. Hisz szeretitek egymást. Persze a korkülönbség elég nagy, de az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Nyugodtan legyetek boldogak együtt, szüleid tanácsát meg majd fontold meg.

2015. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2%
Hat attol fugg... Kinez 40nek? Eloszor be kellene adni h 30...Aztan,ha megkedvelik,be lehet nekik adni h valoban mennyi,,,igy talan ok sem kapnanak sokkot elsore
2015. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanmár, mikor te leszel 30, addigra ő már nyugdíjas, gondolkodj ..
2015. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, úgyis hamar lecserél egy másik vendégre. Mégis mit akarna egy 40 éves pasi egy 18 évestől? Segít házit írni?
2015. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Mondd azt hogy megismerkedtél egy afrikai néger mohamedán menekülttel, akinek te leszel a 3. felesége, egyébként terhes is vagy, és ahogy lehet vissza mentek Afrikába.



Ha ez után közlöd hogy semmi gáz, csak idősebb a pasi, tuti megnyugodnak!

2015. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
"Ez hivatalosan már nem pedofilság, hisz a lány már nagykorú, ami már törvényileg engedélyezett. (utolsónak szólt)" Törvényileg engedélyezett, az lehet, de én nem engedélyeztem, és az számít amit én engedélyezek, nem holmi törvény. :)
2015. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne hallgass az 5.-re,a hazugság csak rontana a helyzeten.
2015. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!