Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesanyam miert nem engedi h...

Jazmin s ennyi kérdése:

Edesanyam miert nem engedi h a baratom nalam aludjon? Mit tehetnek h meglagyuljon a szive v legalabb engedekenyebb legyen?

Figyelt kérdés
A a baratommal mar 7 honapja jarunk, be is mutattm, a szuleim azt mondjak h szeretik es orulnek h boldog vagyok. Azonban akarhanyszor kerdeztem edesanyamat h nalunk aludhate az volt ra a valasz h meg tul kicsi vagyok, szo sem lehet rolla.Mar elmultam 17 a bartom mar 18,mar le is fekudtunk es a szuleim mindenrol tudnak.

2015. szept. 11. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Anyudnak nagyon nehéz időszaka ez. A kislánya már nem kicsi és lassan önálló életet fog élni. Ezt mindenképp késleltetné. Sajnos totálisan megértem, hogy ennyire ragaszkodik ehhez a jelenlegi, már csak rövidke ideig tartó helyzethez, amíg a kicsi lánya valóban az ő kicsi lánya és nem egy felnőtt és érett nő.

Én amondó vagyok, hogy mindig a konkrét, maradéktalanul őszinte, ám higgadt érzések kommunikációja a legjobb út.

2015. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Azért az érettségtől még messze van :)


Te sem aludhatsz náluk? Nem lehet, hogy kicsi a lakás és a szüleid nem akarnak reggel egy idegen embert kerülgetni?

2015. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Te nem aludhatsz náluk? Mert ha igen, akkor ok nálatok nem aludhatttok, akkor fogod a cuccod és Te alszol csak náluk. Neked kell levállnod a szülőkről (pesze a tiszteletet ad meg) és a sarkadra állnod, mert különben 25 évesen is azt kell csinálnod amit mondanak.Amúgy ha tudják , hogy volt szex akkor nem mindegy neki? Bár attól, hogy nem alszatok együtt simán lehet szexelni, senki nem aradt szűz még attól, hogy nem alszik a párjánál. Azért kíváncsi lennék anyukád hány éves. Az 50-60 közöttiek hajlamosak elfelejteni (én sem vagyok túl fiatal mondom ezt úgy), hogy ők is voltak fiatalok, ráadásul akkoriban 18 évesen többnyire eljegyzés, max. 20 évesen házasság aztán egy éven belül baba volt a szokás.
2015. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ha abba szólnának bele, hogy NÁLAD aludjon a barátod, arra azt mondom, tényleg nincs közük hozzá. De gyanítom nem a te lakásod és nem te tartod el a szüleid, úgyhogy jócskán van beleszólásuk, kit engednek be a házukba.

Nem mindenki szeret egy idegent kerülgetni, hiába kedvelik. Egy idegennel a házban már nem érzi magát otthonosan az ember, hát nehogy már a mosdóba ne mehessen el nyugisan. :D De gondolom a másik szülőktől sem várnák el ezt.

Meg egyszer megengedik és máris rendszert csináltok a dologból - mert biztos nem egyetlen alkalomra gondoltatok. Aztán hipphopp be is költözött félig. Ezzel tényleg ráérnétek. Nem tiltanak a barátodtól, nem fognak vissza extrém mértékben, úgyhogy szerintem néha neked is engedned kell, nem csak követelni a jogaidat.

1-2 év múlva elmehetsz egyetemre vagy dolgozni fogsz, aztán lehet kicsit függetlenedni, akkor már nem lesz ekkora beleszólásuk az életedbe. De egyelőre még nem tartotok itt sehonnan nézve.

Esetleg próbálkozz olyankor, ha a szüleid nincsenek otthon - nem lennél egyedül és a szüleidet sem zavarnátok. Vagy ha befizetitek magatokat valami üdülésre és elutaztok a barátoddal, akkor is együtt alhattok. Vagy valami különleges eseményhez kapcsolódóan próbálkozz.

2015. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se szívesen kerülgetnék egy idegen férfit. El se tudtam volna képzelni,hogy haza vigyem a pasimat
2015. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En mar aludtam a baratomnal, es egyaltalan nem kicsi a lakas (ujraepitettuk es az uj resz csak a konyha koti ossze a regivel tehat csak ott talalkozhatnanak) 2 furdoszoba van ezert az sem korlat. De azert koszonom szepen mindenkinek a valaszt. :)
2015. szept. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!