Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Manó1235 kérdése:

Hogy mutassam be a barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem az a helyzet hogy bemutatom és minden jó lesz. Az a probléma hogy eddig 2 komoly kapcsolatom volt, és egyik exemet sem szerették a szüleim, az első után eleve negatívan álltak a másodikhoz. Sok idő nekik elfogadni ha új párom van. Kb 3 hete léptem ki az előző kapcsolatomból, nehéz volt, sok volt a veszekedés, mindenki látta rajtunk hogy nem illünk össze, talán nem is szerettük egymást, ezt a szüleim is nagyon jól tudták. Viszont megismertem egy aranyos kedves srácot, akivel össze is jöttünk. Ő már bemutatott otthon, szeretek vele lenni tényleg. De a szüleim erről semmit sem tudnak, félek beszélni róla, hogy nem fog nekik tetszeni, vagy édesanyám egyből azzal jön, hogy miért nem koncentrálok másra pl: a munkámra, a szerelem meg majd megtalál. De pont most talált meg úgy érzem. Pár rokon látott már minket együtt, és virágot is mindig kapok ami az asztalon virít, de nem tudom hogy kéne tapintatosan közölni hogy párom van és valamikor bemutatnám. 21/L

2015. szept. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Először mutass szüleidnek olyan képeket, amiken barátoddal együtt vagy. 3 hetes kapcsolatokat még felesleg szülőknek bemutatni, de ha többször beszélsz róla, és még 1-2 hónap múlva is együtt lesztek, akkor szerintem már szüleid lesznek rá élőben is kiváncsiak.
2015. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HUN_Sector ***** válasza:
80%

3 hete ért véget az előző komoly kapcsolatod. Valószínűleg ők úgy vélnék, hogy egyikből a másikba ugrálsz, vagy hogy ő neked csak búfelejtő, így egyelőre még korai bemutatni. Amit korábban javasoltak, hogy egy-egy képen feltűnik, közben szépeket mesélsz róla otthon, s nyert ügye lesz, mire eljön a bemutatás ideje.

Nem kell elkapkodni.

2015. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hónapok múlva mutasd be, egyenlőre te sem tudhatod mennyire komoly ez a kapcsolat, illetve ha a szüleid alapból ilyen negatívak, akkor szerintem nem érdemes pár hét után bemutatni nekik.
2015. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 het utan barkit bemutatni otthon? Ez ugye csak vicc?


Nagyon korai meg, es biztosan negativan allnak ahhoz, hogy egyik kapcsolatbol ugralsz a masikba - varj egy par honapot, ha tenyleg komoly is marad, raer akkor bemutatni a szuloknek.

2015. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mesélj róla, hogy van egy srác, kedves, aranyos, és hát úgy tűnik, udvarol neked... valahogy így. A barátodként bemutatni szerintem is elég meredek még.
2015. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem is korai. mint azt, hogy 2-3hetes kapcsolatban mindig kapj tőle virágot. de igazából ti dolgotok, de én nem erőltetném a bemutatast, főleg hogy eddig is ridegen álltak a barátaidhoz. várj amíg komoly lesz és akkor.
2015. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!