Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ennyi pénzből...

Szerintetek ennyi pénzből külön tudnék költözni? Anyám szerint nem és kíváncsi lennék, hogy csak azért mondja-e, hogy itthon maradjak.

Figyelt kérdés

Havi nettó 100 ezer forint a bevételem. Ebből kéne fedeznem minden hónapban: rezsi, kaja, 12240Ft utazásra. Plusz 3 havonta 7000 Ft gyógyszerre, és 2-3 havonta 7500 Ft fodrászra.

Albérletet nem kéne fizetnem, van lakásom, a kérdés, hogy fent tudnám-e tartani.

Anyám az egyik percben azt mondja, hogy igen, a másikban meg közli, hogy hova gondolok.



2015. szept. 24. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy mennyi a lakás rezsije, közös költség stb.

Ezeket jó tudni.

2015. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szûkösen, de megoldható, 95 ezerbôl élek és van egy kiskutyám is.
2015. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is ennyi a fizu, 28 az albérlet, kajára max. 30-at költök. Tömegközlekedést nem használom, de a bicajomra elmegy havi 3-6 ezer ft. És még félrerakni is tudok.


Szóval, ha a a lakás 50 alatt kijön akkor nem vállalhatatlan a dolog.

2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Lehet ki tudsz jönni,de semmit nem tudnál félretenni. Úgy még megoldhatnád ha valakit keresnél magad mellé akkor is ha te lakásod.Valamennyit fizetne,abból majdnem a rezsit le is lehetne tudni.
2015. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

attól függ mekkorák az igényeid!


gyógyszer + fodrász legyen havi 5000

13000-re kerekítsük fel az utazást...

18000 eddig fix kiadás


kaja + rezsi meg igény függő...

+ mellette vannak kiadások (ha ezt nem kalkulálod a "rezsibe") mint pl tisztító szerek, ruhák...


22F

2015. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Én egy 90kg-os pasi vagyok,

Havi 35-40000a kaja,

Ezen fellül tisztálkodó szerek és minden ami kell, arra van 20.000 néha szűkösen, a rezsim 1.5szoba konyha, víz/gáz nincs bevezetve illetve víz van de házi vízmű... Tehát rezsi 20 ból megvan átlagosan. Hajat meg magamnak nyírom nullás géppel...

2015. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Van saját lakásod? Akkor mi a gond? A rezsi leginkább rajtad múlik, hogy mennyire pazarolsz vagy sem...


Meg nekem azért az fura, hogy egyszer már összedolgoztál egy saját lakásra való pénzt, és tudtál egyedül dönteni, hogy megvedd...,

most meg anyukádra hallgatsz?


Amikor lakásra költötted a millióidat (mert azért gondolom bele került pár millába), akkor nem állított meg anyád?


Meg ha már ott a lakásod, akkor miért jó, ha ott áll üresen?


Hát nem egészem értem én ezt. Tulajdonképpen hány éves vagy, hogy hol anyád befolyásol, hogy nem?

2015. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A lakást kaptam. A szüleim vették a nagyszüleim után járó örökségből, de az enyém. Azt hiszem összesen 32 négyzetméter, 1 nagy szoba, 1 kis lyuk + mini konyha, fürdő. A közös költség összegét sajnos nem tudom.

Egyébként 20 éves lány vagyok.

2015. szept. 24. 11:18
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Én azért örülnék egy ekkora saját kis "lyuknak".

Kb. ekkora helyen lakom albérletben.


100 ezerből ki tudsz jönni, ha nem dőzsölsz.

2015. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Boven, nagyon sokan ugy is kijonnek hogy nincs sajat lakasuk. A rezsivel tudsz sporolni. Egy negyszobas lakast nem tudnal fenntartani ennyibol de egy egyszobasat siman.
2015. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!