Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van rajtam kívül még valaki...

Van rajtam kívül még valaki aki utálja az egész családját?

Figyelt kérdés

Anyám apám nem bír normálisan felnevelni apám több száz ezreket keres havonta de az ital fontosabb tiszta csövesnek érzem magam a turkálós ruháimban anyámat se szeretem még azt se engedi hogy segítsek neki főzni szóval nem tudom mikor fogok megtanulni főzni is egyáltalán de nem is ez a legnagyobb gond.Tesómról ne is beszéljünk...legrosszabb... Unokatesóim is olyan közömbösek nem érzek irántuk semmit egyedül a nagymamámat szeretem meg a párját ők az egyetlenek akik foglalkoznak velem.


Szóval összegezve senkit nem szeretek csak a mamám meg a párját.

Azon is gondolkoztam otthagyom a sulit de mondom 8 általánossal sokra viszem mit ne mondjak. Úgyhogy csak a szerelmem az aki miatt még értelmét látom az életemnek mert rajta kívül semmi örömöm nincs az életben. :(


2015. okt. 4. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanez a felallas volt. Miutan leerettsegiztem, otthagytam öket. Az egyik szülömmel már 23 a masikkal kb. 10 éve semmi kapcsolat.

Nagyszüleim, mar nem elnek.


A tanulast semmi esetre ne hanyagold el! (hallod???)

Egy jo szakma az 'alpha es az omega' az eletedben

2015. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!