Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szülnétek gyereket, ha...

Ti szülnétek gyereket, ha védekezés mellett összejönne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel védekeztek. Tabival,spirállal vagy gumival. De kiderülne hogy valami, nem jó volt. Szülnél gyereket vagy sem? Ha igen miért, ha nem miért?
2015. okt. 10. 18:25
1 2
 1/17 anonim válasza:

Attol függ hány évesen ha ilyen 18 éves az ember akkor biztos nem, hiszen még a sulit se lett befejezve.

De ha ilyen 21-22 évesen akkor talán már bevállalnám,addigra már lehetne normális munkám.

2015. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem akarok terhes lenni, nem akarok anya lenni. Annyira rettegek tőle, hogy nem szexelek, és nem is tervezem. Kivéve ha kipakolnak, de azt persze nem teszik meg.
2015. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Megtettem, és nem bántam meg. Képtelen voltam rá, hogy elvetessem, a párommal szerettük egymást, ő is akarta. Nem voltak ideálisak a körülmények, de tudtuk, hogy ez belátható időn belül rendeződni fog, a családra is számíthattunk mindkét részről. A döntés igazából abszolút érzelmi alapon született, a problémák megoldásán ezután kezdtünk el gondolkozni.

Tudom, hogy mindez felelőtlennek hangzik, viszont úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük, még ha nem is volt könnyű eleinte. 3 klassz gyerekünk van, és normális, mondhatni, jómódú életünk.

2015. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
én 26 vagyok,még legalább 5 évig nem akarok,de nem lenne gáz,ha becsúszna.de inkább ne csússzon be:D
2015. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem akarok soha gyereket!
2015. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
2-es, hogy erted ezt, hogy "Kivéve ha kipakolnak, de azt persze nem teszik meg." ?
2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Az abortusz lehetősége eleve kizárt nálam, szóval mindenképpen szülnék. Ha tényleg olyan élethelyzetben lennék, hogy nem tarthatom meg, akkor örökbe adnám, de ezalatt azt értem, hogy nem telne pelenkára, ételre, nem lenne hol laknunk, stb., minden egyéb esetben megtartanám.
2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Művi meddővé tétel.
2015. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
24 éves vagyok, én megszülném, ha véletlen becsúszna. Bár nincs barátom, de (vessetek rám követ) alkalmi partnereim vannak (ritkán!=félévente 1x). Gumival vagy megszakításosan védekezünk. Anyagi helyzetem is elég jó, nem lennék magamra hagyatva. Korainak érezném az anyaságot, de tudom, hogy képtelen lennék az abortuszra, ha egészséges élet nevelkedne bennem.
2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy kislányom, 3 hónapos. Ha most véletlenül terhes lennék (szoptatás mellett szedhető tablettával védekezünk), nem örülnék neki túlzottan, de voltaképpen az orvos döntené el, hogy mi legyen a sorsa. Császárral szültem ugyanis, és ilyenkor 1 évig nem javasolt teherbe esni. Ha viszont a doki azt mondaná, hogy nem lenne belőle probléma, megtartanám, nálam az abortusz csak végső megoldásként jöhet szóba, ha nagyon muszáj, például ha rám veszélyes a terhesség, vagy ha beteg a baba. Anyagilag nem jelentene gondot, meg 2,5-3 év múlva amúgy is akarnánk még egy gyereket.
2015. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!