Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbuktam matekból az egyeteme...

Megbuktam matekból az egyetemen. Karácsonyi ajándékként mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

még lesz egy javítási lehetőség januárban,nagyon bízok benne,hogy sikerül. mondjam el a szüleimnek most, vagy sunnyogjam el és bízzak benne,hogy sikerül a javítás?

egyetemisták, ti mindenről beszámoltok a szüleiteknek,vagy csak ráérek akkor szólni ha csúszok?(ha nem sikerülne januárban,csúsznék)

én nagyon el vagyok keseredve nyilván, nem tudom rontsam -e el a szülők karácsonyát is ezzel? mert ugye még van egy esélyem arra,hogy ki tudom javítani.

vélemények?


2015. dec. 24. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is most járok fősulira, de eszemben sincs mindent elmondani anyámnak. Azt se tudja, hogy az egyik tantárgyat csúsztatom következő félévre. Most úgy őszintén, egyrész semmi köze hozzá, másrészt nem mindegy neki, hogy melyik félévben végzed el az adott tárgyat? Nekem azt se tudják, milyen tárgyaim vannak. Annyit tudnak, hogy most vizsgaidőszak van. Egyikük se járt egyetemre, így nagyon ezt se látják át.
2015. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy egyetemi vizsga nem a világ. Ha én minden bukás után depresszióba estem volna, akkor sosem végeztem volna az egyetemen.
2015. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszi:D ez az első elègtelenem egèsz èletemben,azèrt agyalok ennyit
2015. dec. 24. 12:23
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért egyetemen egy bukás nem egy akkora tragédia. De még a csúszást se mondanám annak.
2015. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben elmondanám a szüleimnek, hogy most nem jött össze a kettes, de januárban majd sikerül abszolválni a vizsgát. Nem tragédia az utóvizsga (nekem is volt 12).

Sok sikert a tanuláshoz! Kellemes Karácsonyt!

2015. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Biztos odáig lesznek tőle :D
2015. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi:) végül nem mondtam semmit, hiszen még bármi lehet. ha 100%-ra írnám meg, még akár négyes is lehetne! szóval remélem legalább egy kettest összekaparok.

boldog karácsonyt!

2015. dec. 24. 17:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán elmondtam, ha egyetemen buktam, itt már előfordul, szerintem nem is szégyen. Ne rontsd el az agyalással a saját ünnepedet, egy bukás nem a világ vége! :)
2015. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel egy vizsga, komolyan.

Nekem ezzel egy órámat nem rontják el, nemhogy a szüleim napját.

Ne mondd el, javítsd ki, csókolom.

2016. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!