Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elszeretnek koltozni. Hogy...

Emma33333333 kérdése:

Elszeretnek koltozni. Hogy mindjam el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy anyum nem torodik velem rendesen ahogy kene.Magamnak vasarolom a dolgokat a suliba a ruhaka mindent.Epp hogy csak.enni o ad meg fizeti a vizet gazt...Sokszor elkuld a fenebe.Apam nem lakik velunk mert elhagyott.Nem erzem anyummal magam jol.Van egy baratnom akihez elmehetnek o bele eggyezet 24eves.O segit tanulni o segit mindenben.Ot tekintem anyamnak.Mit tegyek?A valaszokat koszonom.

13/lany



#Kolozes
2016. jan. 16. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Jobban jarsz ha sehogy sem mondod el, es ugy csinalsz mintha normalis lennel.
2016. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gömbicica ***** válasza:
44%

szia Emma :)

hát ne szeress elköltözni.

megértem, hogy nem esik jól hogy "nem törődik Veled rendesen", de érdekes téma ez.


akivel "tördőnek, törődnének" a szülők, annak a töke teli van a törődéssel.


akivel pedig nem, az hiányolja :( :(


Gondolom Édesanyád sincs igazán toppon:( :(


megkérdezted Tőle valaha, hogy hogy van? segitesz otthon bármiben is? -elküld a fenébe!-


a felnőttek már csak ilyenek. hidd el nem bántásból mondja. biztosan emészti Őt is valami amiről nincs tudomásod :( neki sem lehet könnyü.


De van otthonod. Édesanyád dolgozik egyébként?

nagyszülőd ? testvéred? nincs?

2016. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen segitek neki a takaritasban.Sokszor foxok.meg igy.A nagyszuleim.meghaltak.Tesom Londonban.Es most van neki egy uj pasija aki 50eves es anyum 42.Annak a pasinak van 4fia egy lanya.Az anyum mindeg azt mondja hogy fekudjek le fele es sokszor ordit.Az anyum pasija molesztal es anyumot nem erdekli.Sokszor kiabal,mirig anyum hogy 13evesen meg nem kezdtel el a nemi eletet amikor o mar 12evesen reg nemi eletet elt.Szerintem meg ennyi evesen nem kell sok undorito a nemi eletet elni 13evesen.Anyum probalt eladni egy 20valahany eves ferfi.ak egy ejszakara.
2016. jan. 16. 15:01
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

Ugye ez nem kamukérdés?


Menekülj!


Keress egy megoldást, ami jogilag is lehetséges! (nem biztos hogy csak úgy elköltözni jó ötlet)

2016. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem költözhetsz el, ha elmész a rendőrök fognak haza vinni. Egyébként 13évesen mégis miből finanszírozod azokat amiket leírtál? Ja hogy semmiből mert kamu kérdés...
2016. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha bántanak otthon, akkor összepakolsz és a rendőrségre besétálsz, ahol elmondod, mi a baj és, hogy nem akarsz többet hazamenni. Intézetbe fognak elhelyezni.
2016. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Amíg le nem írtad, hogy anyud próbált eladni, addig elég hihető volt a sztori. Most már nem az.

De mivel nem vagyok rosszindulatú, és biztos vagyok abban, hogy a válaszod erre az lesz, hogy

"ez az igazság! nem kell elhinned!" Nos akkor privatban ad meg a neved/ telefonszámodat, van egy kedves hölgy barátom aki rendőr, és kiskorúak bántalmazásával foglalkozik. Ő segíthet.

De tutii hogy a történet egy unatkozó gyerek provokáló kitalációja.

2016. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

OLvasva a régi kérdéseidet, ez a kérdés kamu.


lásd

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__7448350..


"Borzasztóan kiszeretnék baszni a volt barátnőmmel mit ..."


Akit úgy terrozilánának mint amit leírtál, azt nem érdekli a púder ecsetje.

2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jobb dolgod, mint itt írogatni a kamu kérdéseket?
2016. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Egy dolog ha kamu kérdéseket írsz ki, más ha olyasmit veszel viccnek mint a molesztálás. Légyszíves állj le, az olyanokat mint én, akik tényleg átélték, felzaklathatja az amit te heccnek hiszel. Ennyire ne unatkozz már.
2016. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!