Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszúl vagyok de nem hiszik...

Rosszúl vagyok de nem hiszik el mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rosszúl vagyok, fáj a gyomrom, és a fejem de anyum nem hiszi el és suliba nem bírnám ki, a hasam is megy de hiába ülök le csak tovább fáj és nem engedi hogy itthon maradjak mert nem hiszi el. Mit tegyek? :s

2016. jan. 20. 05:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Mutasd meg anyádnak a wc-beli produktumod állagát.
2016. jan. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De hiába ülök le a wc-re nem jön ki semmi, és csak ugyan úgy görcsöl pedig kijönne aminek kéne lehet jobb lenne.
2016. jan. 20. 05:56
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehet, hogy a menzeszed fog megjönni?
2016. jan. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést hogy nem írtam oda 16/F
2016. jan. 20. 06:00
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Miert nem hiszi el??? Most van egy ilyen vírus, a családban nálunk mindenki megkapta... a féléves unokahúgom kórházba is került miatta, de mi sem nézünk ki sokkal jobban. Anyukád nagyon buta... de 16 évesen már csak tudod közölni, hogy beteg vagy, nem mész és kész....

Ez most tényleg egy körbejáró vírus: hányás, hasmenés, láz...

2016. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hogy a kérdező rendszeresen lóg, vagy próbál lógni az iskolából, utolsó, ilyen-olyan okra hivatkozva és az anyja azért nem hisz neki, mert már sokszor atvagta.

Amúgy ha nem jön semmi, akkor az hogy lehet hasmenés? Menj el suliba, ha rosszabb lesz majd haza mész

2016. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

A hasad akkor megy, ha rövid időtartamon belül egynél többször van híg székleted. Az, hogy fáj a hasad az nem hasmenés. Nekem is szokott fájni ha túl sok olyan kaját eszek, ami gáztermelést okoz, pl bab.


Egyébként most már látod miért nem kell kamuzni mikor egyébként jól vagy, vagy bármi másban és akkor talán hinnének neked. Nekem mindig elhitték ha rosszul voltam, mert csak olyankor mondtam mikor tényleg. Egy kis hasfájás meg fejfájás, az még nem rosszullét. Bár mondjuk én lány vagyok, nekem minden hónapban fáj a hasam. Arra bezzeg a fiúk röhögve mondták tesi órán mikor könnyített tesit kértünk, hogy mit nyavalygunk, nem lehet olyan rossz. Aztán én kaptam intőt mikor az egyiket tökön rúgtam, hogy na így próbáljon felüléseket csinálni.


Egyébként ha tényleg olyan rosszul vagy a suliban, akkor szólsz az osztályfőnöködnek ő pedig hazaküld ha úgy látja tényleg beteg vagy. A jobb helyeken van iskolaorvos, azonnal meg tud vizsgálni.

2016. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó es akkor fertozzon meg mindenkit??


En utálom, amikor az oszt.tarsaim bejönnek kohogve, megfazva, tuszogve, mindjárt osszeesnek es megis bejönnek....

2016. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sem kellene bemenni. Ez vírus, ráadásul nagyon rossz. És fertőz.

Nem tudom, mit nem lehet ezen elhinni. Nekem tegnap kellett hazajönnöm a munkahelyemről, mert felszaladt a lázam, remegtem, menni is alig tudtam... nem csak a hasmenés a betegség.

2016. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
A 6.-nak szólt a 8. Válasz
2016. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!