Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnád le az alábbi...

Hogy reagálnád le az alábbi dolgot apaként vagy anyaként?

Figyelt kérdés
Van egy gyereked aki épp megtanult írni egy két szót, szóval még kicsi. Az udvaron parkol az autód és ő a fényezésbe karcolja hogy apa/ anya és egy szívet. :)
2016. jan. 31. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem örülnék neki :D

Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy nem veszem észre, hogy az autónál matat. Na meg mivel karcolja bele?

Biztosan elbeszélgetnénk, hogy ezt nem szabad és miért nem szabad.

2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nem fordulhat nálunk elő. Épp most kezdett el betűket írogatni a lányunk, kizárt, hogy ilyen kis gyereket felügyelet nélkül hagyjak.
2016. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Mire a gyerekem megtanult volna írni, adddigra megtanulja azt is, hogy autóra, falra, bútorra nem írunk.


Ha nem tanítottam meg neki idöben, akkor nem szólhatnek egy szót sem.

2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Megállapítanám, hogy hát tudtam én, hogy a gyerek pénzbe van... Megörökíteném a művet és vinném javítani, mert bár sosem hat meg, ha a járműveinknek esztétikai hibájuk van, ilyennel csak nem akarok mászkálni.


Persze elbeszélgetnék vele s az is érdekelne, hogy honnan szerzett karcolásra alkalmas eszközt, mert azért ez így nem biztonságos...

2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem lennék elragadtatva. Ilyen eset után arra kezdeném el nevelni, hogy a mások tulajdonát nem károsítjuk meg. Mert lehet ezt ti elnézitek neki és aranyosnak gondoljátok, de ha már más tulajdonáról lesz szó, akkor ez sajnos nem lesz ilyen cuki. :(
2016. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy megtörtént.
2016. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Az idióta feszbukos nyaladzasra gondolsz, amikor a történet szerint apuka a villaskulccsal eltori a gyerek ujjait amikor eszre veszi hohy az autot karcolja és aztán latja hogy azt írta szeretlek? Ilyen a valóságban épeszű emberekkel nem fordulhat elő, mivel nem hagyják a gyereket felügyelet nélkül
2016. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

"Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.

Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti.

A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek meglátta az apját, szemében fájó tekintettel kérdezte: "Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim?"

Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.

Visszament az autójához és többször belerúgott.

Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.

A gyermek azt írta:"SZERETLEK APA!"


Ezt a nyaladzast épeszű ember nem hiszi el

2016. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Az csak egy autó,egy tárgy ami arra való,hogy a-ból b-be eljussak vele! Attól a karcolástól még ugyanúgy működik!A gyerekem viszont a mindenem és szeretem bármit kövessen is el! Ennyi!Elmondanám a gyereknek,hogy jobban örültem volna,ha valami erre a célra való eszközt használ,de hogy nem taposnék bele a lelkébe az biztos!
2016. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell a lelkébe taposni a gyereknek, csak meg kell neki tanítani, hogy ilyeneket ne csináljon.
2016. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!