Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz lett a kapcsolato...

Nagyon rossz lett a kapcsolatom anyukámmal. Hogyan tehetném jobbá?

Figyelt kérdés
Tegnap anyukámmal szörnyen összevesztem. Otthonról késtem és azzal akart büntetni, hogy elveszi a telefonomat 2 hónapra. Az a gond, hogy nekünk sokszor adnak "kutatós" házikat meg kezdő angolos vagyok és a kiejtéseket neten szoktam gyakorolni + a nyelvtant Youtubon szoktam értelmezni videók alapján és amilyen szakon tanulok ahhoz szükséges nekem 80 db- régészeti kincseket megkülönböztetni, de mivel nincs telefonom ezért utána sem tudok nézni. Szóval a tanuláshoz nekem a telefon azért valamennyire fontos, de ezt anyukám nem tudta megérteni. Azt mondta, hogy nézzek utána gépen, csak hát az már 3 hónapja meghalt ezért dühösen visszaadta és a fejemhez vágta, hogy innentől kezdve nem érdeklem én őt, azt csinálok amit akarok és hogy felőle el is költözhetek otthonról. Fogalmam sincs, hogy most mihez kezdjek teljesen tanácstalan vagyok. Eddig sem voltam annyira jó viszonyba vele de most ... Hogyan tehetném jobbá? (Normális válaszokat légyszíves)
2016. febr. 7. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most ezt komolyan tényleg kiírtad?Ha elvette a telefonod és a gépetek szar akkor hogy írtad ki okoska a kérdést?Füst jelekkel?

Kamu kérdés!

2016. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1,


Tanulj meg olvasni:


"Azt mondta, hogy nézzek utána gépen, csak hát az már 3 hónapja meghalt ezért dühösen visszaadta "

2016. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jól van na elnéztem mindenki hibázik.

Plusz annyira nem érdekelt a kérdés.

2016. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3: Akkor meg minek írsz?

Foglald el magad mással.


Kérdző: anyukádnál ez valószínűleg csak átmeneti állapot. Ha lenyugszik, tégy ígéretet a pontosságra és tartsd is be.

2016. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Ne,hogy már te mond meg mit csináljak!
2016. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy üljetek le beszélgetni. Mondd el neki, hogy szeretnél bocsánatot kérni és örülnél, ha jobba lennétek.
2016. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első most eléggé beégetted magad remélem azt ugye te is tudod;)

A többieknek pedig köszönöm a válaszát igyekszek minnél elöbb megbeszélni a dolgokat:)

2016. febr. 8. 06:31
 8/8 kovpet ***** válasza:

Azért azt a gépet javítsd meg, kínszenvedés lehet folyton telefonon keresni. OK, szükségmegoldásnak jó, de egy rendes monitor és rendes billentyűzet csak más.


Anyukád meg nyilván csak a mérgében mondta, amit mondott, beszéld meg vele mikor már lenyugodott.

2016. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!