Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értenek meg a...

Miért nem értenek meg a szüleim soha?

Figyelt kérdés
Mostanában kaptam pár rosszabb jegyet (2,3) iszonyosan le szoktak szidni érte de ha kapok 4est 5ost akkor csak azt mondják rá hogy "rendben" ha el akarom nekik mondani hogy mit gondolok akkor idegesek lesznek és elkuldenek mit tudok csinálni.

2016. febr. 17. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Szuleid retardaltak akik lelki beteg embert akarnak nevelni. Ne foglalkoz azzal mit mondanak. Ilyen emberek nem tudjak hogyan kell nevelni s torodj bele, toluk nem fogsz kapni szeretetet. Amit ilyen negativ es buta emberek gondolnak, nem szamit.

Sajnalatos, de ez megoldas.. nem torodes es elfogadas.

2016. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy már a szülők retardáltak legyenek mert a gyereket letolják, hogy romlott az iskolai eredménye!!!
2016. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid tisztában vannak vele, hogy mire vagy képes, úgy gondolják a 4-es, 5-ös nálad alap dolog, mert okos vagy, nem jár érte dícséret, hiszen elárható volt. A rossz jegy viszont nem elfogadható egy értelmesebb gyerektől, mert tudsz jobbat.
2016. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HaEv ***** válasza:
91%
Nem irigyellek a szidásokért. Az viszont biztos, hogy aki képes átlagban 4-5-ös eredményre, annak hogyan csúszhat be pár rosszabb jegy? Mondjuk úgy, hogy nem zseni? Nem érthetsz mindenhez. Középsuliról van szó vagy általánosról?
2016. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy segítsenek tanulni, kérdezzék ki a memoritert stb.
2016. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát na, az élet ilyen. Ha majd a munkahelyeden is megcsinálod a lehetetlent, a főnököd felveszi a mindennapi teendőid közé.
2016. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ők mindig agyasok voltak akkor érthető a viselkedésük.
2016. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. Es tenyleg :-)

De ha nem, akkor meg Ida vag, mint macskat ...


Az elet tenyleg ilyesmi.


Kerdezo, klemens nd meg a szuleidnek, hogy szeretned, ha azt is kifejeznek, ha buszkek rad, nem csak azt, ha nem azok. Egy okos gyereket is meg lehet dicserni, ha jo jegyet hoz...

2016. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4 általános 7.ő

Köszi a valaszokat

2016. febr. 18. 06:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Jót akarnak neked azzal ha nem hagyják rád a rossz jegyeket. Mert nem olcsó au iskoláztatás és 2-3-kal lerontod az átlagodat ami késöbb ellégé befolyásolhatja az életed. Én örültem volna neki ha nem ráztak volna annyival le ,hogy magamnak tanulok. Így nem volt ami ösztönözön és el voltam. Útolsó évre igy bepipultem ,hogy kitünöre levizsgáztam. És azota is ha tehetemmegyek tanfolyamokra és tanulok. 30 éves vagyok. Szerintem ha kicsit az ö szemükkel nézed a dolgot te se fogod a gyerekedett elkalodni.
2016. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!