Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatnak a szüleim...

Miért nem támogatnak a szüleim? Más szülő ezt teszi, ők miért a negatívumokat keresik?

Figyelt kérdés

Szerintük túlhajtom magam és karrierista vagyok, ami azért vicces, mert egy végzős diáklány vagyok, aki életében eddig annyit dolgozott, hogy tavaly fél órára beálltam fagyit osztani az iskolai nyílt napon.


De tény, hogy céltudatos és határozott vagyok, aztán mivel jelenleg a magánéletem nem túl fényes, ezért vagy tanulok, vagy bulizok, esetleg táncolok, sportolok, hogy lefoglaljam magam.


Apáék ezt nem támogatják, mert szerintük már túlhajtom magam, alig alszom és ahhoz képest, hogy nyáron még örültem, milyen laza lesz az utolsó évem, alig látnak.

Oké, órám tényleg alig van (osztályozók, felmentések miatt), de emellett rengeteg a dolgom.

Jól vagyok, de ha itthon vagyok és nem csinálok semmit, úgy érzem, megőrülök.


2016. márc. 4. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Most mi a baj?? Miben nem támogatnak? Bulizásban? a nagy semmittevésben?? Tényleg ennyire unatkozol??
2016. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.+1
2016. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy unatkozik .
2016. márc. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire nem megy a szövegértés?
2016. márc. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!