Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szóljak anyának, hogy...

Hogy szóljak anyának, hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, szóval nem kell hozzá az "engedélye", de szeretném vele megbeszélni, csak nem tudom, hogy fogjak hozzá. Nálunk soha nem volt téma semmi ilyesmi, mikor először megjött, akkor mutatta hogy a szekrényben hol vannak a betétek, egyszer előzmények nélkül megkérdezte, hogy szűz vagyok-e még, mondtam hogy nem, és ennyi, túl volt tárgyalva minden "női téma".

Szóval hogy lehetne ezt szóba hozni?


2016. márc. 7. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
mit akarsz ezen megbeszélni vele? és miért?
2016. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy ezt meg kell beszélned vele. Ha esetleg szóba kerül a védekezés később valami fiú kapcsán, akkor megnyugtathatod hogy tablettát szedsz. Ennyi.
2016. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Akkor olyan egyszerűen ahogy ő beszéli meg veled a dolgokat!

Ugye nem akarsz még mama lenni?Jó mert gyógyszert szedek...

2016. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell szóba hozni, nem tartozik rá.
2016. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy el kéne-e mondanom neki...
2016. márc. 8. 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerjük a pontos viszonyodat édesanyáddal. Kielégítő választ így nem tudok adni.
2016. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Olyan tkösen,. ahogyan itt kiosztottad a válaszolókat. Ennyi. Mellesleg 22! éves vagy, felnőtt - elvileg...
2016. márc. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ezt egy felnőtt nő a partneren kívül egyedül a nogyogyaszaval szokta megbeszelni. Nem is értem, miért npmerul fék egyáltalán 22 évesen, hogy szólni kell róla. Max akkor tudom elképzelni, ha otthon élsz és oltárt el. Ez esetben: anyu, tudnál adni x összeget, mert fogamzásgátlót szeretnék venni
2016. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem, hogy ha eddig sem beszéltetek meg semmi ilyesmit, akkor miért ragaszkodsz hozzá ennyire, hogy tudasd vele. Gyanítom, hogy ha érdekelné ennyire részletekbe menően, hogy hogyan védekezel, akkor már megkérdezte volna, vagy beszéltetek volna erről.

Mivel nem téma ez nálatok, én nem mondanám el, de ha mindenképpen a tudtára akarod hozni, akkor miután már kiváltottad a gyógyszert, akkor megmutatod neki, hogy nézze, ilyet javasolt az orvos stb. Aztán majd reagál rá amit akar.

2016. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmagyaráznád, kérdező, hogy miért, mi célból akarod ezt vele megbeszélni, akkor talán tudnánk segíteni abban, hogyan tedd ezt. De egyelőre, ahogy látod, mindenki számára teljesen érthetetlen, miért akarsz erről beszélni vele, mikor nem engedélyt kérsz, gondolom 22 évesen nem tőle várod, hogy kifizesse, és sosem beszéltetek ilyen témákról.
2016. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!