Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis ha...

Szerintetek normalis ha nagyon joba vagyok az anyukammal es jobban szeretek itthon lenni a tesommal es anyaval mint hogy diszkozzak?

Figyelt kérdés
Volt egy idoszak amikor nem volt nagyon jo a kapcsolatunk mert elzarkoztam de mostanaban mindent elmondok neki es imadok vele itthon lenne nem pedig a reszeg baratnoimmel bulizni.szerintetek ez ciki vagy gaz? 16/l (bocsanat az ekezetekert)

2016. márc. 20. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

egyáltalán nem az.

27/N

2016. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez folyamatosan változik. Olyan 17-18 éves koromig én is inkább itthon voltam. Utána jött pár év diszkózás, olyan 23 éves koromig, azóta pedig újra inkább otthon vagyok, dolgozom, sportolok, nem pedig diszkózom.
2016. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális és igazán tiszteletre méltó a mai elfajzott világban. Én inkább azt szégyelném, ha fiatal lány létemre piálnék és szexelnék a bulikban. Az ilyet nem sokra tartjákba fiúk. Tudom, mert 2 bátyám van és sok fiú ismerős. Fősuliról. A legtöbb a rendes lányokat szereti, mint te. A többit csak ágyasnak. Nem feleségnek és anyának.
2016. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valszokat :) sokat jelent.
2016. márc. 20. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Mennyire elfajzott kérdés ez már, "ciki-e jóban lenni az anyámmal ahelyett, hogy a diszkóban fetrengem részeneg?"

Most komolyan?? Vagy rettentő elcseszett a 16 évesek értékrendje vagy pedig a kérdés fájóan álszent.

Nem, kérdező, nem ciki. Pont mindenki leszarja egyébként, hogy te a diszkóban fetrengesz vagy anyukáddal vagy otthon. HALÁL MINDEGY.

2016. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó ezt meg hogy érted??
2016. márc. 20. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Úgy értem, hogy minek törődsz mások véleményével? AZ talán fontosabb, mint neked az anyukád? Azt kezdesz a saját életeddel, amit jónak látsz, de ha ilyeneket kell vadidegen, anonim emberektől megkérdezz, mert magadtól nem tudod a választ vagy megerősítés kell, úgy nagyon szomorú és önállótlan lesz az életed.
2016. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
hát ciki így marad el a szociális fejlödés hogy a kényelmes otthoni komfort zonába ücsörögsz
2016. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso ne ugy kepzeld el hogy egesz nap otthon ulok es meg anyucika fujja ki az orrom. Csak estenkent inkabb ugy vagyok veme nem megyek el reszegre inni magam mert azert a caadommal jobban szeretek lenni mint este a seggreszeg baratimmal. De nem vagyok antiszoc.
2016. márc. 20. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Vigyázz a határokra.

Amikor itt van az ideje, akkor menj.

Nem kell berúgnod , ha nem akarsz, de ha abban a korban vagy, hogy párkapcsolatokat keress, akkor könnyen egyedül maradsz, ha csak otthon ülsz.

Úgy elrohannak az évek, hogy észre sem veszed.

2018. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!