Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is jogosan haragsz...

Szerintetek is jogosan haragszom az anyámra?

Figyelt kérdés

Egészen kiskoromtól kezdve éreztem tőle,hogy gyűlöl:sehol egy ölelés,egy kedves szó,biztatás,dicséret stb. Általában otthon sem volt délután, suli után az iszákos barátnője vigyázott rám. Mindig kritizált,belém kötött,a nővéremmel meg tök jófej volt. Aztán 12 éves voltam,mikor nagyon összevesztünk és akkor a fejemhez vágta,hogy az apám miattam hagyta el őt és ha én nem lennék,akkor neki még mindig ott lenne a férje. Akkor eltudtam költözni otthonról,egy barátom apukája örömmel látott és azóta is csak ritkán találkozok vele. Persze azóta anyám várja a pénzt,hogy fizessek neki minden hónapban,mert azért mégiscsak a fia vagyok...így is az én hazamban lakik,amit én örököltem. Külföldön élek,mindig én hívom telefonon,bár már tényleg nem értem,hogy miért. Mit gondoltok?

25/f



2016. márc. 29. 17:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele,hogy legyen boldog vele. Az én lelkiismeretem tiszta,megyek hozzá néha,támogatom és ennyi. Én sem várok már tőle semmit
2016. ápr. 1. 19:30
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan haragszol rá, de azért ne ez töltse ki az életedet, próbálj meg túllépni rajta. Ami történt, megtörtént, most már felnőtt ember vagy, saját életed van, aminek ő csak annyira a része, amennyire beengeded. És én a helyedben egyáltalán nem engedném be az életembe. Pénzt sem adnék neki, fel se merülhetne.
2016. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan! (Ugy latom harito szulokbol nincs hiany a kommenteket olvasva) a gyerek nem hulye! Sot sokszor tisztabban lat mint egy felnott! Nem lehet nagyon felreertelmezni ha valakit testileg es /verbalisan bantalmaznak.

Nem tartozol neki semmivel. Ha nem hal ehen ne kuldj neki penzt. Most is csak kihasznal es atgazol rajtad. Eddig nem voltal a fia, most hogy van love van fia. De erdekes. Nem attol a fiam valaki mert kuld penzt es pumpol. Mindenki sajat maganak alapozza meg a jovojet. Sok szulonek nem kene csodalkoznia hogy milyen a kapcsolata a gyerekevel egyszeruen egy ido utan visszacsap minden.

2016. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

ez aligha hihető

az már inkább hogy tipikus mai rinyagép vagy aki 25 évesen még mindig anyuci vérét szívja és nem is érted mért nem babusgatnak, nyakam rá hogy még életedben nem dolgoztál

2016. máj. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jogosan. Ne küldj neki semmit, nem érdemli meg.
2016. szept. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!