Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mondtam az apámnak,...

Jogosan mondtam az apámnak, hogy ő a világon a legrosszabb szülő?

Figyelt kérdés
Fél órával ezelőtt történt az eset. Megint mindenre beszólt ami csak mondtam , nem hagy békén senkit sem a családban. Nem csinál soha semmit , én és az anyukám dolgozunk és házi munkát is végezzük , őt pedig ki kell szolgálni (használt zsebkendőt is ledobja as földre.) Egy ideje rosszabb a helyzet , minden naposak a beszólogatások , fenyegetések. Amikor azt mondtam neki , hogy ő a világ legrosszabb apja ,akkor ő azt válaszolta , hogy ezt ő most megjegyezte. Én pedig azt mondtam csak neki , hogy ő azt sem tudja , hogy mi a betegségem neve . Erre nem szólt semmit.
2016. ápr. 27. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Statisztikailag nézve, amennyiben volt már 1-2 milliárd szülőd és közülük is ő bizonyult egyértelműen a legrosszabbnak (nem tudni milyen rangsorolás alapján), akkor talán tudományos tekintetben megfelelő volt az állításod. Egyébként meg őt, gondolom, ez nem rendítette meg és kíváncsi sem volt a véleményedre. Egyébként a dolog úgy van, hogy a családtagok egymást is nevelik és sokszor amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.
2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát meg értelek, de szerintem akkor sem kellett volna ezt mondd neki!

Az, hogy ő ilyen veled/veletek, az CSAK 3gy dolog!

Mem kell vissza adnod neki!!

Anyáddal beszéld meg akkor, ő majd el beszélget vele, de akkor se TE!!

egy apának vagy legyen az egy anya....

Nagyon rosszúl tud esni egy olyan, ha azt mondod neki, hogy:

"Te vagy a világ legrosszabb apja"!

Nem szép dolog!!!

2016. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom , hogy nem szép , de nem bírtam már ki , hogy anyukámat bántja és beszólogat neki is . tudom , hogy van ennél rosszabb apa is , de az enyém nem jó apa . na így már korrektebb . Mondott ő már régebben nekem sokkal cifrábbakat is amikre én nem válaszoltam neki , de így most elszakadt a cérna nálam .
2016. ápr. 27. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Megértelek
2016. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm . Már egyébként le is nyugodtam , eldöntöttem , hogy ilyen ember véleményére és beszólogatásaira nem hallgatok . Csak hát akkor is rossz , hiszen az ember nem ezt várná az apjától .
2016. ápr. 27. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled.

Én se állok szóba apámmal, nem is fogok soha többé.

2016. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt szép de talán igaz
2016. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen is jól tetted! Kapjon már észhez és viselkedjen felnőtt módjára. Ki a francnak képzeli magát, hogy még a zsebkendőjét se tudja kidobni. Ti meg szedjétek is fel. Álljatok a sarkatokra. Ha apa lenne megkapná a tiszteletet, de így csak egy k.cs.g aki ezt érdemli.
2017. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!