Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszály a megbeszélt gyt...

Muszály a megbeszélt gyt fizetni, vagy lehet a bíróságon kérni a megegyezés törlését?

Figyelt kérdés

A feleségemmel még tavaly télen megegyeztünk a gyt-ban. Nem fix összegben hanem úgy hogy a gyerekekkel kapcsolatos kiadások felét fizetem, ezt akkor jónak láttam. De ez így nagyon sok, decemberben majd' 80,000ft volt de a többi hónapban sem volt kevesebb 60-65000ft nàl. Termèszetesen a szàmlàkat megmutatja, de talàn lehetne sporolni valahogy. Ès arra gondoltam, hogy ha as elozetesen ügyvédnél megírt megállapodást a bíróságon valahogy vissza mondanám akkor a bíró talán kevesebb gyt állapítana meg mert hivatalosan csak 120ezer a fizetésem. De attól tartok akkor vizsgálnák, hogy hónapokig miből fizettem.

A feleségemmel próbáltam beszélni, de az ő meglátása szerint a gyerekek nem hibásak és ő is inkább "spórol magán" mint a gyerekeken. A különórák (úszás, balett és angol) rengeteget elvisznek, plusz az étkezés, mert a nagy liszt érzékeny a kicsi meg nagyon válogatós és a feleségem mindig inkább a minőséget nézte az ételeknél, és ez eddig rendbe is volt de most már talán tekintettel lehetne arra is, hogy nekem is meg kell élnem valahogy.


2016. máj. 4. 20:06
1 2 3 4 5 6
 1/59 piroska és a farkas ***** válasza:
35%
Ès nem hivatalosan mennyi a fizetésed?
2016. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
75%
Havi 60 a fele a gyerekekkel kapcsolatos kiadasoknak? ????
2016. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Amiket számlával tud igazolni, az annyi (én csak azt fizetem).

Ebbe bene van a rezsi felének a fele is.

2016. máj. 4. 20:14
 4/59 A kérdező kommentje:
Az változó mert jutalèkos rendszerbe vagyunk, a fixem az 180 havonta.
2016. máj. 4. 20:16
 5/59 anonim ***** válasza:
20%

Hogy étsük egymást: nem muszály, hanem muszáj!

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__199-ho..

2016. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
61%

én azt tartom túlzásnak,hogy a rezsi felét is te fizeted.

mert oké, a különórákat meg a sulis dolgokat, ruházkodást,étkezés felét fizesd, ez egyértelmű. de a rezsit nem értem..

2016. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Ezt èn is észrevettem csak màr késön. (Szòtár)
2016. máj. 4. 20:23
 8/59 anonim ***** válasza:
20%
"Hogy étsük egymást"???? Kac-kac!! A bagoly meg a veréb, no meg a szálka!
2016. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Nem a rezsi felènek a felèt pl. 50,000 :2=25,000 akkor a felèt èn fizetem 12,500ft. Mert a víz, villany, fûtès, tv ès internet a gyerekek is hasznàljàk ezèrt fizetem egy rèszèt. Plussz a ruha ha majd kell, ebèd a suliba, osztàlypènz, különòràk ès az otthoni ètkezès meg a gyògyszer mert tèlen pl. mindkettô megfázott ès karàcsony volt ezèrt volt 80ezer.
2016. máj. 4. 20:28
 10/59 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, meg kell próbálni, elvben van rá lehetőség. Viszont bocs, de nem vagy 100-as, ennél jobban már ki se tudtad volna magad szolgáltatni az exednek... azt úgy kellett volna, hogy vagy megegyeztek egy fix összegben, vagy abban mondjuk, hogy a költségek felét, de maximum 50 eFt-t... vagy valami...
2016. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!