Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza vinéd a párod ha ilyen...

Haza vinéd a párod ha ilyen családod lenne?

Figyelt kérdés

A húgom tőlem vár választ, hogy mit tegyen mert nem tud dönteni.

A fővárosba jár egyetemre, amit a kereszt szülei segítségével végez, mert a mi szüleink alkoholisták. Nem igazán dolgoznak csak alkalmanként. Anya nem annyira iszik, mint apa. Apa, mindennap iszik és estére már az ágy ig sem nagyon tud elmenni, könyörögni kell neki hogy zuhanyozzzon vagy ruhát cseréljen, koszos, büdös, igénytelen.

Elvállal egy munkát, felveszi az anyag penz és napokig iszik belőle, igazából a helyi vállalkozók már ismerik így nem bíznak mostanában rá pénzt, vásárlást és csak a munka végen fizetik ki.

Anya is iszik, de nem annyit mint apa neki elég egy üveg bor vagy 4-6 sör egy napra. Anya sem rendmániás, abban a lábasban főzi a levest amiben előző nap mondjuk pörköltet és nem mossa el.

Cigiznek, koszosak és büdösek sűrűn. A faluba a mi házunk a legrondább legelhanyagoltabb.

A húgom a fővárosban tanul már 2 éve van egy barátja és tavaly még csak-csak ki magyarázta, hogy a fiú miért ne jöjjön ide vele, de most a fiú nagyon szeretne megismerni leginkább engem és édesanyánkat (telefonom sokat beszeltunk vele).

A fiú jó családból való, értelmes szülőkkel, és rendezett körülményekkel. Szerintem nem jó ötlet őt ide hozni, annak ellenére sem hogy tud a szüleink alkohol problémáiról.

Ez a mocsok ami itt van nagyon kiábrándító lehet, szerintem.


2016. máj. 6. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Az az igazság, hogy én ilyen szülőknek már valószínű hátat fordítottam volna. Te miért vagy otthon? Miért nem akarsz kitörni ebből a szarból?


Én inkább felhívnálak téged Pestre, hogy találkozzatok meg eltöltsetek együtt egy délutánt, de ennyi.

2016. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Arra a napra legyen rend és tisztaság. Mást nem tehettek.
2016. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha én itt hagynám őket, egy mámoros éjszaka magukra gyujtanák a házat.

Sajnos nem lehet, régi nem túl jó állapotú bútorok némelyikén látszik hogy azon nyomják el a cigit. A fürdő meg a konyha is katasztrófa. Itt már a takarítás sem segít, este megcsinálom reggelre megint össze koszolják.

2016. máj. 6. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
És tényleg feladod az életed?
2016. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

először is lépj le, ha magukra gyújtják... így jártak.

húgodnak meg ha 2 éve van pasija, akkor csak tudja a srác, hogy milyen a család. ha nem, akkor ideje elmondani, ha komoly a kapcsolat.


menekülj!

2016. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt azért nem vinném oda a páromat, mert valóban kiábrándító látvány lehet, másrészt ha nekem lenne ilyen családom, már rég levegőnek nézném őket. Az ilyen sajnos már nem ember, hanem az ital által szétroncsolt, vegetáló valami. Semmi értelme ezzel beárnyékolni egy egészséges kapcsolatot.
2016. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigye haza.

És neked se kéne mártírnak lenned, szerintem, ne add fel a saját életed a szüleid miatt.

2016. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

És akkor mi van, ha magukra gyújtják? Két hüyével kevesebb.


Én elkövettem azt a hibát, hogy apa ne érezze magát szrul, vele mentem a mostohaanyámékhoz lakni. Hat év alatt egyszer sem léptem le, mert apát is bántották (engem is). A végére lelki roncs lettem... nemhogy szrtam volna bele az egészbe, és elhúzok onnan mielőbb... pech. TE nem ess bele ebbe a hibába, NEM vagy felelős a szüleid ostobaságáért.

2016. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Tiszta hülye vagy, hogy feláldozod a fiatalságodat két olyan ember miatt, akik konkrétan szarnak rád. Húzz el onnan a jó büdös francba és vissza se nézz!!!
2016. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nemhogy inkább te gyújtanád rájuk a lakást...Ne legyél h.lye menj el onnan örökre záros határidőn belül.
2016. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!