Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Szülők! Ti elengednétek a 16 éves fiatokat bulizni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátjával (akit már évek óta ismer) és neki pár osztálytársaival menne. Este 22:00kor kezdődne. Előre mondaná, hogy nem lesz semmi gond vele pl.: nem fog berugni meg hasonlók. Visszafele vagy taxival vagy a leghamarabbi busszal menne hsza.

Szóval ezek mellet, ti szülők elengednétek a fiatokat? Ha nem, akkor miért nem?

Előre is köszönöm a választ.



2016. máj. 12. 20:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20-as: Debrecenben lenne. Ez lenne a rendezvény: [link]
2016. máj. 15. 10:18
 22/27 A kérdező kommentje:
Debrecenben lenne. Ez lenne a rendezvény: [link]
2016. máj. 15. 10:19
 23/27 A kérdező kommentje:
Bocs, 2x irtam le. :D
2016. máj. 15. 10:20
 24/27 anonim ***** válasza:
Köszi :) szeintem erre a rendezvényre elengedném, de pl. kérném, hogy bizonyos időközönként adjon magáról életjelet :D pl ha 10-re megy akkor írjon egy sms-t 1-kor, hogy jól van és mondjuk mielőtt hazaindul 1 órával is jelezzen
2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy visszaírtál. Idöközben az is kiderült,hogy a haveromat visszafele valószínűleg az anyukája vinné haza kocsival,ami azt jelenti hogy egy 2perces kitérővel engem is beadnának.

Az sms-sel csak az a gond,hogy még 22órakkor okés, mert fent vannak,de 1kor már rég alszanak,így tök felesleges lenne akkor is kuldozgetni.

2016. máj. 15. 20:35
 26/27 anonim ***** válasza:
Az összes fiatal bulizik ennyi idősen :) jó szórakozást
2016. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
engem is 14 évesen engedtek el először, nem nagyon kellett könyörögnöm sosem szerencsére... tudták, hogy fiatal vagyok,ebben az időszakban kell bulizni, ismerkedni és sosem volt ebből gond... sőt 17 évesen volt egy időszakom, mikor nem mentem el pár hónapig semerre, akkor meg inkább küldtek, hogy menjek már egyet, ne üljek egész nap a szobámban...
2016. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!