Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha kicsinálnak itthon?

Mit tegyek ha kicsinálnak itthon?

Figyelt kérdés

elköltöznék, van is hova (páromhoz), mert már kicsinálnak idegileg nagyon durván... be is lázasodtam, 145/101 a vérnyomásom fekvő helyzetben 122 pulzussal.


egyszerüen terrorizál, ha elköltözök kiugrik az ablakon meg stb. és nagyon durván félek...



21,L


2016. máj. 23. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szuleid? Bovebben egy picit legyszi.
2016. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
ha ilyen gyenge a szervezeted az idegrendszered máshol sem lesz jobb
2016. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azért ez már évek óta megy és ez csak most jött ki :(
2016. máj. 23. 00:34
 4/16 A kérdező kommentje:

szüleim igen.

folyton megy az örjöngés, öngyilkossággal fenyegetés, visitozás, verekedés, már nagyon ki vagyok és tanulni sem lehet ..vizsgaidőszakvan pedig.. :(

2016. máj. 23. 00:35
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Hallottad már azt a mondást, hogy jobb távolról szeretni, mint közelről utálni? Szerintem ha van lehetőséged, akkor menned kellene. A fenyegetéseket ne vedd komolyan. Ha valaki oda kerül, hogy öngyilkosságot fontolgat az nem hangoztatja és nem kell neki momdvacsinált indok. Amit a szüleid csinálnak, azt nevezik érzelmi zsarolásnak, de nincs komoly szándék a szavaik mögött. Sok sikert a barátoddal a közös életetekhez :)
2016. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Mit tegyél, mit tegyél, hát költözz!


Innen már csak romlik a mentális egészséged, ha nem vigyázol, úgy jársz, mint én.

Egész életemben addig cs.szegettek, idegeltek, elhordtak minden tehetségtelen szarnak a családban, míg 19 évesen egyik nap belázasodtam. A doki teljesen tanácstalan volt, mert makk egészséges voltam, mégis egy hétig feküdtem 40fokos lázzal, sajgott mindenem, a halálomon voltam...

Miután ez elmúlt, ekcémás lettem. Nem kicsit, szó szerint tetőtől-talpig. Legalább egy fél évig szenvedtem így, napról-napra rosszabb lett, úgy képzeld el, hogy megfogtam egy poharat, és szétnyílt a tenyeremen a bőr, ömlött belőle a vér.

Amint elköltöztem, megszűnt teljesen - gondoltam én.

Évek óta nem tudok dolgozni, mert amint egy apró stresszhelyzetbe kerülök, újra kijön az ekcémám, és hiába dolgoznék tovább, egy idő után olyan méreteket ölt, hogy elküldenek mindenhonnan, ha másért nem, akkor azért ,mert összevérezek mindent, amit megfogok :(

Legutóbbi munkahelyemen már fizikálisan is rosszul voltam, egyik nap egyszerűen nem tudtam bemenni, mert annyira kiakadt a csípőm, hogy két napig nem bírtam járni. Máshol folyamatos pánikrohamot kaptam.

A pszichiáter már többféle gondot, és kezdődő személyiségzavart állapított meg nálam, de nem tud mit kezdeni velem, mert annyira kikészültek az idegeim, hogy ezeket a pszichoszomatikus betegségeket nem tudja elnyomnni semmilyen gyógyszerrel, hasznavehetetlen lettem.

Mostanság itthon dolgozom, sima adminisztratív bedolgozás a férjemnek, de a múltkor felkaptam a vizet egy késlekedő adaton, és már hámlik a bőr a tenyeremről, vakarózom, pedig jó ideje nem volt ilyen.


Ne várd meg, míg te is eljutsz ideáig, ne engedj az érzelmi zsarolásnak!

Kapd össze magad, épp eleget hagytad magad eddig.

2016. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hozzátenném, hogy ebben az ekcémás dologban az a legnagyobb jópofaság, hogy bármilyen krémmel kenném, mindegyiktől kiütést kapok... holott nem vagyok az égvilágon semmire allergiás :/
2016. máj. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és kitartást neked.
2016. máj. 23. 01:42
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

21 éves kortól egészséges külön élni a szülőktől. Nos, épp 21vagy. Eljött az ideje;)

Csomagolj össze, hívd fel a párodat, utazz oda, elmentek egyet fagyizni, aztán hazaugrasz elköszönni. Aztaán volt probléma, nincs probléma:)

De a szüleid konkrétan, hogy is bántanak?

2016. máj. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem érdemli meg, hogy miatta elcseszd az egészséged.


Úgyhogy szépen tegyél magasról mindenre és menjél el. Felnőtt emberek, tudnak magukról gondoskodni. Amúgy akik ilyenekkel fenyegetőznek azok nem szokták megtenni.


De most gonosz leszek. Ha ilyen barom, hogy kiugrik az ablakon, akkor csak gratulálni tudok...egyáltalán nem a te hibád lenne, hanem az a gond, hogy szellemileg nem tiszta. Ami szintén nem a te hibád. Az ilyet kezeltetni kell.

2016. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!