Molesztál? Ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Elváltak a szüleim, anyával lakom és apához hétvégente megyek egy napra. Nem érzem jól mellette magamat mert egyrészt nem nagyon találjuk a közös hangot, másrészt pedig vannak elég furcsa megnyilvánulásai. Például ma az történt hogy nagyon fájt a fejem, lefeküdtem ott náluk a kanapéra, a hasamon feküdtem ő meg csak odajött és beleharapott a fenekembe....van hogy csak úgy megfogja a combom, egyszer a fenekemet is megfogta. Nem tudom hogy ezek nála mit jelenthetnek mert ő olyan ember aki elég zárkózott érzelmileg. De engem nagyon zavarnak, ha feszülősebb ruhában vagyok nála akkor már rosszul érzem magamat mert olyan mintha nézegetne. Anyának csak egy két részletet mondtam el és mondta hogy régen amikor házasok voltak akkor őt is folyton fogdosta és elég erőszakos volt. Szerintetek mit csináljak?

2016. máj. 29. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem normális. Egy apa nem harap bele a majdnem felnőtt lánya fenekébe és nem is fogdossa.

Mondj el anyukádnak mindent és többet ne menj apukádhoz. Jelezhetitek is valakinek, hogy ne legyen gond, hogy nem mész hozzá, tudják, hogy okkal nem mész, pl. családsegítő.

2016. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%

Ez kicsit több talán,mint a szimpla apai szeretet.

Beszélj anyukáddal szerintem.

2016. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
86%
Többet ne látogasd apádat, ez nem normális, 16 évesen már testileg felnőtt vagy, nagyon beteges amit csinál.
2016. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Volt hogy egy két részletet már elmondtam anyának, a mait még nem. Az ilyeneket elég nehezen beszélem meg vele mert olyan kínosnak érzem hogy ez velem történik meg.
2016. máj. 29. 19:04
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Ne tartson vissza az, hogy ez kínos. Nyilván kellemetlen mindenkinek ilyenről beszélni, de tudnia kell róla, hogy tudjon cselekedni. Gondolom, te is örülnél, ha többet nem kéne menned apukádhoz.
2016. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez egyetlen embernek kínos,az "apádnak".

Ne aggódj,beszélj anyukáddal minél előbb:)

2016. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Mondd meg apádnak nagyon határozottan, hogy NE csinálja ezt veled.


Anyudnak meg mindenképp szólj! Ha kínos, ha nem!


Esetleg ha van olyan tanár/felnőtt ismerősöd (pl. barátnőd anyukája) akiben 1000% megbízol, annak is szólhatsz.

2016. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
(apádra utalhatsz úgy is, hogy "egy férfi" ha nem akarod bevallani)
2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Rendben, ma este akkor valahogy beszélek erről anyának
2016. máj. 29. 19:11
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

1. beszéld meg anyáddal

2. ne maradj vele kettesben

3. ne öltözz feszülős ruhába

2016. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!