Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? -anyam elment...

Mit tegyek? -anyam elment itthonrol es se penzt se kajat nm hagyott es csak este jon haza es addig koplalok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mamamhoz pedig nm akarok attmenni.
2016. jún. 18. 07:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Vagy átmész a mamádhoz vagy éhen döglesz ENNYI
2016. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Nézz szét a kamrában, a hűtőben! Valami csak van otthon... Krumpli, olaj, tojás, tészta, lekvár...
2016. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Akkor átmégy a szomszédba, felajánlod, hogy felásod a kertet, megszeded a borsót, babot, akármit is dolgozol egész nap! egy napi kajáért!!
2016. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Vidd be a tv-t a zaciba! Többet garantáltan nem fog ilyet csinálni, Neked pedig lesz pénzed ennivalóra!
2016. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
99%

Azért azt nehezen hiszem el, hogy semmi kaja nincs otthon.

Tojás? Krumpli? Tészta? Liszt?

Valami csak van, amiből tudsz valamit főzni. Internet tele van egyszerű receptekkel.

2016. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Van főznivaló? Nálunk gyakran előfordult hogy nem volt kaja, se megfőzve, akkor én kezdtem el próbálkozni, olyan spagettiket főztem és tokányokat, hogy elképesztő:)
2016. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Add meg a cimed, kuldetek egy pizzat neked!
2016. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én először a hütőt nyitnám ki, utána benéznék a kamrába, konyhaszekrénybe. Rizs, tészta, tojás, krumpli minden háztartásban akad. Kenyér is csak van vhol a házban, sztem vajat/vajkrémet is találsz a hütőben. Lehet, hogy még sajt, felvágott, kolbász is lapul ott valahol. Esetleg hívd fel mamádat, mond el, mit találtál, és kérdezd meg tőle, mit lehet ebből főzni.
2016. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csak ilyen poros leves van de az tenyleg nm eleg
2016. jún. 18. 08:25
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogsz éhen halni. Tegnap pont nem ettem semmit, csak ittam, és élek.


Ha annyira éhes vagy, muszáj lesz meglátogatnod a mamát.


Esetleg neked nincs pénzed? Sokszor csinál ilyet Anyukád?

2016. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!