Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedett így ez a...

Miért viselkedett így ez a cigány család?

Figyelt kérdés

A főtéren mentünk tegnap a barátnőmmel, fagyiztunk közben. Rövid farmershort volt rajtunk meg egy egyszerű fehér póló. Barátnőmön volt egy baseball sapka is meg egy napszemüveg.

Beszélgettünk, sétáltunk, fagyiztunk; aztán egyszercsak elment mellettünk egy cigány család, egy kisfiú, egy nő meg egy férfi. Látni lehetett rajtuk, hogy nyilván nem a módosabb fajtából valók. A kisfiú a következő pillanatban beszólt nekünk csak úgy, hogy ,,anya ezek úgy néznek ki, mint a büdös k*rvák, nem?", erre az elhízott anyukája, akinek be volt fonva a haja és feszülős sárga felső meg térdig érő farmerszoknya volt rajta, visszaszólt, hogy ,,hát ezek tényleg úgy néznek ki, mint a sarki ri*gyók, ba*d meg fijam", az apjuk meg csak röhögött.


Teljesen le voltunk sokkolva. Miért kell így beszólogatni olyanoknak, akik nem is bántják őket, csak simán elmennek mellettük?



2016. jún. 23. 11:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%

nyugi sok normális fehér ember is ezt gondolja, csak nem mondjuk ki :)


23F

2016. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Mert cigányok.
2016. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%

Nem beszóltak, hanem egymás között megbeszélték azt, amit gondolnak. Részletkérdés, hogy milyen hangosan.

A magyarok annyiban mások, hogy nem mondják ki, vagy csak sutyorogva. De hidd el, még ha nem is vagytok r__bancok, az emberek 80%, ha meglát két fiatal lányt, akik még csinosak is, így gondolja.

2016. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
28%
napszemüveg, farmershort, baseball sapka... csak kimondták azt, amit mindenki gondolna, ha meglátna titeket.
2016. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
#3 én nem tudom milyen embereket ismersz, de az én ismerőseimnek biztos nem a 80%-a riba*cozna le élből bárkit. Vagy te is hasonló kultirális és értelmi szinten mozogsz mint a tuskó tanulatlan bunkó suttyó család, aki beszólt a kérdezőnek.
2016. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%

Tartok tőle, hogy törölve lesz a kérdés, de szerintem is ugyanígy ítélkeznek a magyarok is csak visszafogottabban, hogy ne halljad. A cigányoknak teljesen más az öltözködésük, én még sosem láttam romát forrónadrágban.

Az már más kérdés hogy őket nem érdekli, hogy meghallod a véleményüket, sőt direkt hangosan mondják, mivel a magyarokat sokan semminek nézik. Ha nem kerülöd ki te, akkor neked megy az utcán.

2016. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%
Kérdésed 6. szava a válasz...
2016. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

#4

napszemüveg, farmershort, baseball sapka = sarki k**va?

Jézusom, miféle buta emberek járnak ide?

2016. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Mondtam én, hogy az ismerőseim 80%-a ler__bancoz bárkit? NEM. Tanulj már meg szöveget értelmezni. Az emberek 80%. És GONDOLJA, nem mondja. (bár csak sacc volt az a százalék, pontos adatokkal nem tudok szolgálni ;) )
2016. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
6%
8: Olyanok, mint te.
2016. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!