Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Anya kb 10 eve össze hazasodott nevelö apummal. Nagyon szeretem nevelö apum de a mostoha tesoim utaljak anyat. Mivel 2 csaladbol vagyunk igy nagy a csalad. 9 gyerek. Es a mostoha tesoim mindig szidjak anyat amiert segiteni kell takaritani meg elkernek szüleim a nagyobbaktol penzt. Mar nem otthon lakom de anya mindig sir mert nevelö apum gyerekei elköltöznek otthonrol meg anyat utaljak. A mostoha hugom 13 evesen lefeküdt valakivel, neki a huga 14 evesen mar nemi kapcsolatot elt es anya nem akarta nekij ezt engedni. Se nevelö apum. Mindig lazadnak anyaek ellen. Az egyik nem jart be suliba, folyamatosan logott es mar az igazgato hivta anyaekat. Fizetös iskola volt. Erre anyaek nem fizettek tovabb es anyat hibaztatja hogy miattuk nincs szakmaja... anya 10 evig nevelte öket erre felvettek a kapcsolatot az igazi anyjukkal aki ott hagyta öket kiskorukban, ivott meg lelepett egy 18 eves sraccal. Anyukam lelkileg tönkre van menve...hiaba mondom neki hogy akkor szarja le öket ha ilyen halatlanok. Apukamra se hallgatnak.

2016. jún. 30. 12:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Kinek lenne igaza? Természetesen a szülőknek.
2016. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen de mondom ök mindennek lehordjak anyat csak, mert segiteni kell meg adni kell haza egy kis penzt a csaladi kasszaba. De mar ök is 17-20 evesek... nem varhatjak el, hogy anyaek mindent fizetnek meg anya mosson fözzön rajuk... össze szedik a ruhajukat es elmennek otthonrol anya meg sir...en mondtam anyanak akkor menjenek. Isten aldja öket.
2016. jún. 30. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Logikus, hogy ha egy háztatásban élnek, és fizetést kapnak, akkor beszállnak a költségekbe, vagy kereshetnek albérletet. Nem ártana nekik egy kis felelősségtudat, mert úgy látom mindketten híján vannak.Ha szeretnék hogy felnőttként kezeljék őket, viselkedjenek is úgy. Már nem gyerekek, a saját életükért és boldogulásukért már ők felelnek, nem is értem miért gondolják egyesek hogy alanyi jogon jár nekik minden. Szerintem igazad van, anyukádnak hagynia kellene, hogy menjenek, és ráöljenek, eddig milyen jó dolguk volt.
2016. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján, amit írsz, a szüleidnek van igaza. Meg neked is, hogy emiatt anyukád ne legyen idegroncs, mert nem éri meg.


Viszont a gyerekek sem véletlenül ilyenek, ebben biztos vagyok. Nem lehetett egyszerű végignézni egy iszákos anyát, aki aztán lelépett, s nyilván várták is vissza, aztán kaptak helyette egy új anyukát meg még több testvért, és az addigi kevés figyelem még jobban megoszlott stb. Nem olyan egyszerűek ezek a szituk, mint amilyennek kívülről tűnnek.

2016. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en anyukaddal probalnek beszelni, h sz@rja le a mostoha gyerekeit. O mindent megtett, semmilyen elvarassal nem johetnek azok a koylkok. Vessenek magukra. Amugy ha balhe van, akkor Te is kiallhatnal anyukad mellett es megmonhatod a mostoha testvereknek, h nezzenek magukba. Ha vmi nem tetszik, akkor koltozzenek el.
2016. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen hülye kölyköknek nem érdemes dumálni, úgyse értik meg
2016. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!