Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 39+2 hetes kismama vagyok,...

39+2 hetes kismama vagyok, kulfoldon elek a parommal aki kihozta a 12 eves erosen problemas gyereket aki teljesen szetcincalja az idegeimet. Mit csinaljak? Hogy hat ez a szulesre majd?

Figyelt kérdés
Egyszeruen kibirhatatlanul neveletlen, szemtelen. Edesanyam is vele jott segiteni nekem hogy konnyebb legyen de a parom nem ertette meg hogy a gyerekre nincs energiank odafigyelni , nagyon zuros idegesito es hazudozo, encentrikus es az apjat ugy manipulalja ahogy csak tudja. A minap elkzdett rettenetesen sirni mintha valaki utlegelne es a fejet vedte a kezeivel mikor kozelitertem hozza , meg jobban elkezdett sirni. Majd az apjanak azt mondta azert mert anyukammal ilyesztegetoset jatszottak 2 nappal ezelott fenyes nappal es o fel....egyszeruen remegett mint egy bolond sunyulva a sotet konyhaban leselkdett az ablakban gornyedtn mint egy venember es mikor raszoltqm mit csinal nekiborult a hutonek mint akit agyonvernek eppen vedve a fejet es zokogott!! Szerintetek mit csinaljak?? Hogyan mondjqm el a paromnak hogy ez a gyerek beteg es az en terhessegemnek sem tesz jot . Meg 3 ilyen het es komolyan ki fogok borulni es tuti megrangatom pedig nem vagyok a hive!!!

#betegség #terhesség #lelki beteg #Problemas mostoha gyerek
2016. júl. 13. 00:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%
Ki bantalmazta ezt a gyereket ? Ugye ez nem kerdes . A kerdezö . Ugyanis ö " foglalkozik " vele 6 eve . Azalatt a gyerek tönkrement
2016. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok anya, se kismama, rezgő petefészek nélkül mondom, ha ilyet látnék, szaladnék a francba. A halálnak kéne egy ilye horrorfilmből szabadult őrült gyerek.
2016. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről elég gyanús, h valaki bántalmazta. Másrészt, idegen környezetben van, ami erősen frusztrálhatja. Harmadrészt itt több sérülés is van már alapból. Eeleve egy válás, utána mostohaapuka, ott két féltestvér, majd mostohaapuka is eltűnik... Ti elköltöztetek Magyarországról, nyilván ritkultak a találkozások, és most kvázi te is "cserben hagytad", mert lesz ott is egy másik gyerek. Szóval ha ez így a kissrácnál nincs is levezetve, átgondolva, de lehet, h itt a baj. Hogy minden megváltozik körülötte, és te, akivel jól kijött, akire számíthatott (ezt írtad egy hszben), most belőled is kevesebb jut, mert a terhességre és a babára koncentrálsz.

Ettől nem lesz könnyebb, de talán könnyebb megérteni, mi a baj, és talán könnyebb segíteni is.

2016. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%
Olyan vagy mint egykori nevelő apám .... Tudod 10 éves voltam mikor anyukáám hozzá ment ... 14 mikor lett tőle egy kistestvérem ... idén váltak el .. azt amit én meg az édestestvérem kaptunk 4 év alatt még kilehetett volna birni .. ( hasonloan de szeretlek titeket álszenteskedés ..) mikor a kicsi megszületett még rosszabb lett .. 10 évemet keseritette meg !!! 10 et érted ?? Ugyan ezzel amit te csináálsz !! És igen nem hordtak dilidokihoz meg intézetbe pedig én is rohadt sokszor zokogtam ugy mint Ő !!
2016. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

azért csinálja mert így reakciót vált ki

neki mindegy hogy negativ vagy pozitiv figyelmet kap

egyszerüen figyelmen kivül kel hagyni

nagyon fontos se az apa se anyukád se te ne kezdjen el alkudozni ha befejezed ez meg az lesz...

ne ordibáljon senki

mert akor pont a célját éri el...

egyszerüen ilyenkor ne vegyétek észre

csinálsz egy szendvicset, megkérded kér e,

eltereled a figyelmét

beszélj tök másról mi a kedvenc sorozatod? ugye milyen finom ez meg az....

azért ilyen mert bármi hazzugságott ki talál azt a család elhiszi,

a hiszti és a hazugság neki egy müködő taktika

mert egy rakás felnött körülötte elhiszi a hü'eségeit, vagy üvöltő rimánkodásba kezd miatta

ha tényleg foglalkozna valaki azal a kölyökel nem kelene neki ilyen praktikákat be vetni

2016. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%

ilyenkor jovok ra hogy miert utalom annyira a kolykoket. Rohadtul tonkre tudjak tenni az ember eletet foleg az ilyen kis pondro mint ez. nyugodtan lehet pontozni, nem erdekel a kerdezo rendes hogy eddig is torodott vele, en az elso talalkozas utan leleptem volna. isten orizz az olyan ferfitol akinek gyereke van raadasul mint ez is hulye.

szegeny kerdezo, probalj a szulesre meg a kicsire koncentralni ezt meg legjobb lenne valami intezetbe adni.

2016. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdemled meg ezt a rengeteg gyülöletet :(, sajnálom. Szerintem tényleg el kéne dobni a kölyköt vissza az anyjához, vagy terapeuta, esetleg intézet. Nem kéne ennyit stresszelned szülés elött
2016. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A párod gyermeke kérdező,meg javult azota?
2021. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
en biztosan nem lennek vele ilyen turelmes. ha bolond vigyek pszichiaterhez es nevelje az anyja gondolom ovele van tobbet. rendezzetek le hogy csak bizonyos idonkent van nalatok es meg jobb ha nem idegesited magad vele amig terhes vagy.
2021. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!