Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tudnék tenni...

Szerintetek mit tudnék tenni a szüleimmel hogy változton a helyzet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és a szüleim úgy vannak, hogy ha kapnak fizetést, 1 hét alatt elszórják többnyire piára meg cigire. Én meg ezt többször szóvá tettem hogy jo volna ha nem csinálnák ezt, de mindig azt mondják jaaa persze... Kértem tőlük annyit hogy had menjek el egyszer strandra ebbe a melegbe ami volt ugye. De nem adnak egyszerűen pénzt ilyenekre. Elkérték az összespórolt pénzem is, természetesen odaadtam, mert úgy mondták hogy vesznek belőle valami ételt. Mondtam nekik hogy vegyenek nekem légyszíves egy dobozos fagyit. Erre nem cigit meg innit vettek belőle? Annyira rossz érzés és nem tudom mit tehetnék. Rokonaim csak külföldön vannak... Ahogy barátaim sincsenek nagyon.:(

2016. júl. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy
2016. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondanàm, hogy beszélj az iskolai pszichologussal, de ugye vakàcio van. Erdemes lenne a gyàmugyhoz fordulni. Kikuldenek egy szociàlis munkàst, az felméri a helyzetet és annak fuggvényében remélhetoleg tesznek is valamit. De ha nem is, hàtha legalàbb megijednek,elgondolkoznak a szuleid. Csak éppen meg ne toroljàk rajtad. Fiù/làny?
2016. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lány

De félek a gyámügyhöz fordulni

2016. júl. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!