Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek ezeket a dolgokat...

Engednétek ezeket a dolgokat a két hónap múlva 14 éves lányotoknak? Ha igen\nem miért?

Figyelt kérdés

Szempillaspirál használata suliidőben

Visszafogott kötömfestés szintén suliidőben.

Hajolaj,testápoló,kétkrém,arcradír,arctisztító használata

Plusz lyuk a fülbe


2016. júl. 29. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Minél korábban kezd el rendszeresen sminkelni, annál hamarabb öregíti-terheli a bőrét és utána kénytelen lesz állandóan valamilyen vakolat alá rejteni az arcát egész életében, ha szégyelli a természetességét.
2016. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha mértékkel teszi, igen. Csak vigyázz, nehogy túlzásokba essen. Ha szeretné egy kicsit sötétebbre festeni a körmét, mond neki, hogy csak 1 körmöt, az lehet sötétebb. Anyu nekem is ezt engedte, és nem szaladt el velem a ló. :) Engedd neki, hadd próbáljon ki ilyen dolgokat, lehet elmegy tőle a kedve. :) nem fogja rendszerességgel használni. :) (saját tapasztalat)
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Én annak idején középsuliban sem festettem magam. Visszafogott körömfestés, hajolaj, testápoló, kézkrém, arcradír, arctisztító használata teljesen ok, szerintem a spirállal sincs baj, amennyiben nem társul hozzá szemhéjfesték.

Plusz lyuk a fülbe.... hát...... azt nem hiszem

2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Szempillaspirál és plusz lyuk kivételével igen.
2016. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2016. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a plusz lyuk kivételével. Mondjuk a testápolós stb. Részt nem is értem, miért kéne tiltani. Szóval a többi mehetne, azzal a kitétellel, hogy sminkből tényleg csak spirál még, s az is visszafogottan.
2016. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

A hajolajat, a testapolot (!!), a kezkremet (!!!), az arctisztito termekeket megis mi ertelme lenne tiltani? Ezek alapveto szepsegapolasi termekek...vagy jarnon kirepedezett kezzel, zsiros arccal a lanyod, hogy majd a kesobbiekben borgyogyaszhoz jarkalhass vele?

A szempillaspiral is teljesen rendben van.

2016. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Én megpróbálnám lebeszélni róla.
2016. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
A lyuk szerintem hülyén néz ki.
2016. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gnoomage ***** válasza:
58%
A 12 évesek többsége már kb az összes felsoroltat használja, 14 évesen már semmiség...
2016. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!