Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki nagyon jo...

Van itt olyan aki nagyon jo kapcsolatba van a szüleivel? A szülők a rendesek vagy ti próbáltuk megfelelni?

Figyelt kérdés
Azert kérdezem mert nekem soha nem volt jo kapcsolaton a szüleimmel,es kiváncsi vagyok milyen az igazi jo kapcsolat.
2016. aug. 17. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

nekem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, ott segítjük egymást, ahol tudjuk. Persze vannak viták, nézeteltérések hétköznapi dolgokon, de ez így természetes és ez semmin sem változtat.

30/N

2016. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Anyukám szinte a legjobb barátnőm. :) Szerintem ahogy fent kérdezted, az nagyon sarkosított. Szerintem nagyon fontos, hogy mindhárom fél úgy álljon a másikhoz. Engem pl mindig meghallgatnak, számít a véleményem, nem vagyok elnyomva, nem úgy kezelnek mint a tulajdonukat. Viszont én is bizalommal állok hozzájuk, ha problémám van nem a barátnőimhez megyek mint sokan mások, hanem egyből hozzájuk fordulok. Sosem volt bennem megfelelési kényszer feléjük, és ők sem várták, mindig azt mondták, hogy nem nekik, meg miattuk tanulok, hanem magam miatt, és minden döntésemmel a saját életemet irányítom. Persze terelgettek a helyes út felé, de nem az volt pl mint sok családban, hogy előre eldöntötték, hogy orvosnak kell lennem és ha tetszik ha nem annak kell mennem. Összegezve ők is rendesek hozzám, meg én is szeretettel állok hozzájuk.
2016. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkinek megfelelni, csak szerencsém van mert jófej szüleim vannak.
2016. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!