Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anya pont...

Miért van az, hogy anya pont ugyanazért haragszik, amit ő folyamatosan csinál?

Figyelt kérdés

Akárhányszor tanulok vagy valami mást csinálok ad egy feladatot, amire ha azt mondom, pillanat és megcsinálom teljesen kiakad, hogy most rögtön.

Folyton azzal is szekál, hogy sportoljak valamit, mert van egy barátnője, aki személyi edző és hozzá eljárhatnánk. Egyszer már voltunk és tetszett, nyár eleje óta kérem, hogy menjünk el megint. Mindig azt mondja, milyen jó ötlet, meghogymajd felhívja. 2,5 hónapja képtelen felhívni, pedig minden egyes nap emlékeztetem. Már azt is kértem, hogy a számát adja meg és én elintézem, arra is majd volt a válasz. Mindent elhalaszt és semmit sem csinál meg, de ha én 1 perccel később állok fel kiabál. Ezzel most őszintén mit csináljak? Próbálom megbeszélni, de újra megcsinálja. Mindennel ez van


2016. aug. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne beszelj vele. Nekem ugyanezt csinalta honapokig, egyszer besokalltam es elmondtam neki, hogy elegem van a viselkedesebol. Utana ket napig hozza se szoltam, azota oke minden.
2016. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok embernek van az, hogy pont az a tulajdonság, viselkedés idegesíti a másikban, amivel o is rendelkezik. Erre is mondjuk mas szemében a szálkát...
2016. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!