Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a családom nem...

Mit csináljak a családom nem tiszteli a privát zónát?

Figyelt kérdés
Nem rég apukám felszerelt az ajtómra egy zárat, hosszas kérés után, mert már sírógörcsöm volt attól, hogy folyton benyitnak kopogás nélkül (egyébként ez azért zavar, mert meztelenül járkálnak és néha kamerával skypolok haverommal, és ezt látják). Anyukám erre egyből kivette a zárat és az AJTÓT!!! is, azt mondva, minek egy 17 évesnek privát zóna. Nagymamám mellettünk lakik és ő is leszidott, hogy miért vannak egyáltalán ajtók egy családi házban, ahol minden közös (náluk még a wc-n sincs ajtó). Alapból is olyanok, hogy amikor kakilok, benyitnak, és akkor fürödnek, vetkőznek, stb, le se sz.rjaák, hogy én bent vagyok. Apukám kicsit normálisabb, de nem tud anyukámra hatni, ezért most próbál visszavágni, de sikertelenül, mert természetesnek veszik. Mivel tudom meggyőzni őket, hogy rakassák vissza legalább az ajtót, mert most is hallgatom a húskloffolást meg az üvöltözést tesómmal.

2016. aug. 27. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
El se hiszem, hogy ilyen van a 21. században. Ha tényleg ilyen vészes anyukád akkor úgyis csak az lesz a megoldás, hogy elköltözöl amint tudsz, meggyőzni észérvekkel az ilyen embereket nem lehet.
2016. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Vendégek mit szólnak h a budin sincs ajtó? Anyádék bolondok! Igénytelenek!
2016. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez durva, és tényleg igénytelen. Jól írta az 1-es válaszoló, költözz el amilyen hamar csak tudsz.
2016. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nálunk nincsenek ajtók, hanem mamámnál. Ők nem fogadnak vendégeket.
2016. aug. 27. 13:34
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Fogod az ajtót és visszarakod, a zárat meg felfúrod. Addig üvöltenék vele, amíg csak fel meri hoznia témát. Állj már ki magadért, apukád se legyen már ennyire puhapöts...
2016. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha a pasid miatt zavar akkor eléggé egyszerű. A gépet elfordítod olyan irányba, hogy ne az ajtóra nézzen.

Illetve a mostani ajtó helyére felraksz egy függönyt. :D

Ha tovább folytatódik akkor ordibáld le, hogy milyen gusztustalan, és térjen már észhez. Direkt mutogatni akarja magát a barátodnak? Stb. vágj mindent a fejéhez, általában akkor venni szokták a lapot az ilyen elfuserált szülők.

2016. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem lány :D De nem szereti magát mutogatni, mert kövér. Utál mások előtt meztelen lenni, csak családon belül (ezért is nem strandol)
2016. aug. 27. 13:51
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Mikor anyád elmegy, akkor apáddal visszaszerelitek az ajtót és kiállsz magadért, ha elkezd hisztizni. Ahányszor kiveszi, annyiszor visszateszitek. Apád is összeszedhetné magát már kicsit, neki is kéne, hogy legyen hangja a családban.
2016. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ők ezt teljesen normálisnak gondolják, akkor biztos semmi bajuk nem lenne azzal, ha te is ugyanezeket csinálnád velük.
2016. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9-es már leírtam, és igen, nem zavarja őket
2016. aug. 27. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!