Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Etikátlan volt az alábbi...

MIKLÓS18 kérdése:

Etikátlan volt az alábbi cselekedetem önök szerint? (minden fontos lent)

Figyelt kérdés
Családommal élek közös háztartásban,(20 az életkorom,hallgató vagyok).Családi körben megszerveztünk egy nyaralást idén,amely esemény szervezésekor szüleim nem voltak azzal tisztában,hogy e nyaralás kezdeőnapja megegyezik azon személy születésnapjával,akivel "járok" jelenleg,a nyaralás helyszíne pedig nagyon távol esett ide,emiatt épp aznap kellett volna utazni! Ezt az egybeesést azzal a durva csellel küszöbltem ki,hogy aznap (délután utaztunk volna)én pedig a reggeli órákban megrendeztem egy szédüléses rosszullétet.Mivel régóta cukrobeteg vagyok,családom nagyon megijedt,bevittek a helyi kórház sürgősségi osztályára,ahol végig komoly arccal színészkedve viselkedtem,igaz,megbüntetett a sors,mert majdnem befektettek,akkor,abnormális vércukorszint-érték miatt-végül hazaengedtek,és e rosszullét annyira elvette családom idejét a készülődéstől,hogy másnap reggelre toltuk a nyaralást,a szervezés "túlsó" embereit,a szállásadónkat is tájékoztatva,így elértem célomat,aznap este egy remekül sikerült randit tartottam a kedves ismerősömmel,aki aznap ünnepelt volt!családomnak később "beismerő vallomást" is tettem,akik megbocsátottak nekem,de utólag maradt bennem lelkiismert-furdalás,hogy a hazugság útját választottam,mert mindigis jóban voltam szüleimmel,mióta élek és mozgok!(mielőtt mindenki ezt vetné fel:akkor annyira rövid ideje ismertem én is azt a személyt,aki miatt tettem e cselekedetem,hogy szüleimnek gőze sem volt arról,hogy ő mikor ünnepelt,csupán a nevét tudták,azt is tőlem!)Mit gondolnak rólam,érthető áldozathozatal,vagy túl messzire mentem,vagy gyalázatos tett volt?Érdekel véleményük!

2016. szept. 2. 23:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Ha valóban 20 éves vagy, akkor nemes egyszerűséggel egy tapló. Még talán maximum egy 12 évestől nézném el.
2016. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%
A tinik csinalnak ennel zurosebbeket is. Nem mondom, hogy szep dolog volt, de olyan aranyos, h igy megbantad. Ha az en gyerekem lennel, persze eleinte haragudtam volna, de a beismeresed es a megbanasod utan tutira nem :)
2016. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Modoroskodó kis troll. Nyugodtan felköszönthetted volna az aktuális punci-cuncikádat egy nappal korábban. Ez persze eszedbe sem jutott, jééé...
2016. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor azt kell mondani, hogy "anya, apa... nem tudok veletek menni a megbeszélt napon nyaralni, utánatok megyek egy busszal másnap. Ha ez nem jó, akkor szeretném, ha esetleg későbbre tolnánk az indulást, ha nektek nem baj! XY okom van rá, ezért-azért lenne fontos, stb" Etikátlan az, amit csináltál, de tanultál belőle. Legközelebb megbeszéled velük rendesen, nem követed el ugyanazt a hibát. Mindenki hibázik néha, tesz rossz dolgokat, csak igyekezni kell, hogy az ilyen dolgokat minimalizáljuk és tanuljunk belőlük.
2016. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem lett volna elfogadható 1 nappal korábban szülinapozni? Minek kellett ez a szappanopera jelenet?

A szülők helyében én nagyon-nagyon haragudnék. Önző és gyerekes tett volt. A pasi helyében meg ilyen Dráma Királynőtől menekülnék.

Legközelebb majd hiába leszel rosszul. Nem fognak komolyan venni.

27N

2016. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
Igen, de o tanult belole! Hibazott, de megbanta.
2016. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem dramakiralyno, hanem dramakiraly,Miklós18 :)
2016. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Ez a stílus nagyon lol.
2016. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
gyermeteg idi1ta megoldás hogy kerül az ilyen suliba
2016. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
59%
Idegesito vagy. Amugy nem gaz amit tettel.
2016. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!