Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyám meggyőzni...

Miért akar anyám meggyőzni arról, hogy használjak fehér szemceruzát? 14l

Figyelt kérdés

Szóval nálunk a suli házirendje nem tilt semmit teljesen,csak a feltűnő dolgokat.(bár az se nagyon érdekli a tanárokat na mind1)

Én általába szoktam szempillaspirált használni és kihúzni a szememet VÉKONYAN feketével.Anya ezt nem tiltja,de mostanába mondogatja,hogy néha igazán használhatnák fehér szemceruzát.Ami amúgy nem zavar,hogy mondogatja,de tudja jól hogy ha fehérrel húzom ki a szemem úgy nézek ki mint egy marslakó.


Miért akar meggyőzni anya erről?


2016. szept. 5. 07:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Büntetést adnék annak, aki fekete szemceruzával húzza ki a vízvonalát... de nem mondom, hogy én nem követtem el ezt a hibát. Egy szép tusvonal sokkal előnyösebb.
2016. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, nekem még a kozmetikus is azt mondja, hogy jól áll, ha alul kihúzom a szemem feketével... Tusvonallal nevetségesen nézek ki.
2016. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!