Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akkor most anya ellenzi a...

Akkor most anya ellenzi a sminkelést vagy nem? Szerintetek? 14l

Figyelt kérdés

Szóval én szempillaspirált szoktam használni mindig amikor megyek valahova,ha van bőrhibám akkor korrektort vagy bb krémet,esetleg nagyritkán fekete szemceruzát de azt is nagyon vékonyan.A suli házirendjével nem ütközik a sminkelés,csak az erős és feltűnő bár azért sem szólnak.

Anyát viszont néha zavarja a sminkelés konkrétan kiabál miatta megjegyzéseket tesz,hogy minek.Máskor meg megdicséri,hogy jól áll.Vagyis ezt úgy kell érteni,hogy teszek fel szempillaspirált és ő látja,hogy aznap raktam fel akkor leordít máskor meg mondja teljesen ugyan erre hogy jól áll meg milyen szép lett,vagy észre sem veszi.

Amúgy a sminkcuccaimat ő veszi.Anya viszont az ő elmondása szerint életében kétszer volt kisminkelve.


Akkor most ellenzi ezt az egészet vagy nem?14l


2016. szept. 11. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
2016. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pláne,hogy azt a kérdést nem én írtam ki.Más a kérdező stílusa és a téma meg csak hasonló
2016. szept. 11. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem tudom hogy Ő erről mit gondol, de szerintem beszéld meg vele hogy te így érzed magad jól. Én 13 éves vagyok és én is csak szempillasprirált szoktam használni, és ez az anyukámat abszolút nem zavarja, mert megértettem vele hogy ez a mai világban tök normális, és örül neki hogy én csak szempillaspirált használok elnézve a sulitársaimat.(szemhéjtus, 10 réteg szempillaspirál, 2kg alapozó)
2016. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
dehogy más... a szemceruza színe más. Érdekes módon te is pont azt írod, amit ő, házirend, tanár... uncsi. Tanulj inkább.
2016. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

ööö nem értelek...


Miért nem kérdezed meg anyukád?

2016. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit unalmas már, hogy mindennap van egy ilyen kérdés... Kérdezd meg anyukádat, hogy zavarja-e vagy sem. Bár én általánosban nem sminkeltem.:) Oda szerintem felesleges, bár nem jelenti azt, hogy nem próbálgathatod, hogy milyen smink áll jól, hogy kell használni..stb. Én középiskola elején kezdtem el sminkelni, persze akkor már tudtam mit hogyan kell.
2016. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Enyém is hasonlóan van vele. Anyukám nem sminkel csak nagyon ritkán, de nem is ért hozzá, ügyessege sincs hozzá. Az elején, amikor sminkelni kezdtem, akartam egy tust karácsonyra, meg egy szájfényt (csak ezeket a sminktermékeket néztem ki magamnak karácsonyra), de csak szájfényt kaptam, tust nem, mert az nem nekem való, meg az én koromban max a szájfény semmi más (13 voltam, most 14).

Aztán ha anyukám látott a játékboltban vagy bárhol gyerek sminkkészleteket vagy gyerekeknek való sminket, akkor mondta, hogy minek egy gyereknek smink. Azt se nézte valami jó szemmel, amikor vagy egyedül vagy a barátnőmmel vettem pár sminkcuccot (én veszem őket nagyrészt), ezert alig mertem neki elmondani, hogy vettem egy rúzst vagy egy szempillaspirált. Hetedikben kezdtem sminkelni, az elején 12 voltam, néha titokban lenyúltam anya korrektorját és szempillaspirálját és észre sem vette hogy rajtam van.

Most viszont már megbarátkozott a dologgal, hogy sminkelem magam szinte mindig (suliban csak korrektor, szempillaspirál, halvány ajakápoló), meg is szokta dicsérni hogy de szép a szemem (pont tussal húztam ki egyszer, amit nagyon ellenzett az elején), meg hogy honnan tudok ilyen szépen sminkelni, csak szerinte nem kéne már több cuccot vásárolnom.

Nem tudom, hogy anyukád hogy van vele, szerintem egy idő után már nem fog szólni csak maximum dicsérni, ahogy az enyém is.

2016. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

A fekete szemceruzát hanyagold! Ez nem illik egy ilyen fiatal lányhoz, mint te. Ha mindenképp szeretnéd kihúzni A szemed, barnát használj. Otthonra, hétvégén ne sminkelj (gondolom nem szoktál, de ha mégis). Inkább menj át, egy barátnődhöz, akinek megengedik a sminkelést, és közösen ügyeskedjetek valamit, így gyakorolhattok. Amit még javaslok, hogy nézz youtube-ereket, akik megmutatják hogyan sminkelnek.

Anyukádnak igaza van, felesleges sminkelni ilyen korban, de nyilván szeretnél jól kinézni. Egyébként nekem 14 évesen volt barátom, és egyáltalán nem sminkeltem, úgyhogy nem ezen múlik, hogy meg fogsz-e tetszeni valakinek. :)

2016. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%

Jaj nem unod még? :D


Amúgy meg anyádat kérdezd, ennyi.

2016. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!