Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam 25 éves nős. Feleségéne...

A fiam 25 éves nős. Feleségének már háza volt. Jó munkahelye van nagyobb és új lakásba költöznek mivel jön a baba. Eddig szerény körülmények között éltem 3 gyermekkel. De most a fiam megváltozott. Miért?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele cseten beszélgetni mert lenéz és csak osztja az észt. Nem tudom elmondani ha valami történik velem mert én csak mindig óbégatok.Én két gyerekemmel vidéken lakunk a nagy fiú Budapesten. Mit kellene tennem?
2016. szept. 11. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túlságosan ráakaszkodsz?
2016. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem mártírkodsz?
2016. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy héten egyszer kérdem meg mi ujság vele. Meg leirom itthon mi van.
2016. szept. 11. 19:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Rehabcégnél dolgozom és ő azt akarjak mennyek érettségit szerezni meg mostani szakmát. A 9-10 osztályt már elvégeztem de nem megy betegen. ( órába hova vennénekfel dolgozni mikor már 10 éve le vagyok százalékolva és mellette dolgozom?
2016. szept. 11. 19:12
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudok olyanoknak irni akik nincsenek mibimim a szintem alatt 200-zal.te 1000 vagy.


Tanulj meg helyesen irni.

2016. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van? Neki is van elég baja, egy költözéssel sok baj van, a gyerek is útban, azzal is foglalkozni kell. Naná, hogy nem ér rá csetelni veled. Miért nem hívod fel inkább? Én sem csetelgetnék otthon, mert mást is tudok csinálni, mint ülni a gép előtt, és pötyögni. Ott a telefon, az sokkal emberibb, meg azon lehet olyankor is beszélni, amikor éppen ráér az ember, úton van stb.
2016. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Bagoly mondja verébnek...
2016. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Örülni kell, hogy a gyerekednek jobb élete van mint neked.


Sajnos ismerek olyan szülőt, aki irigy a saját gyereke életére. A szülőnek nem jött jól össze sem a házasság, sem az anyagi élet, épphogy éltek egyik napról a másikra, vidéken. A lánya férjhez ment, beköltözött a közeli kisvárosba és dolgozott, úgyhogy megtehették, hogy hús kerüljön az asztalra minden nap, és egy normál szinten éljenek. Az anya pedig irigy volt arra, hogy a lányának jobb élete van, nem kell ugyanolyan szinten küzdenie, mint őneki. Nem mondta ki, de ugyanúgy viselkedett, ahogy te...

2016. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha ok akarjak, hogy erettsegizz le es szerezz szakmat nyilvan ugy szerveznek a munkat neked, hogy ne utkozzon a ketto egymassal, nemde?
2016. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Először is nem ártana, ha megtanulnál magyarul helyesen írni és fogalmazni, mert alig lehet megérteni, amiket írsz.


Másodszor a fiadnak igaza van, hogy valamilyen iskolai vézettségre meg szakmára szükséged van.


Harmadszor hagyd a fiad békén, ne akarj rákaszkodni, neki a saját családja a fontos, nem pedig te.

2016. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!