Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok? (lent)...

Depresszios vagyok? (lent) segitsegre van nagyon szuksegem de nem akarok pszichologushoz menni mert pont nem magyarorszagon lakok, szoval kicsit nehezebb lenne.

Figyelt kérdés

2014 ben kezdodott, anyum kulfoldre utazott dolgozni,otthonhagyott a reszeges apummal, amit sosem tudok megbocsajtani a szuleimnek,nagyonnehez volt.azota mar kint elek anyuval/15vagyok/ apum is kijott/ezt se tudom megbocsajtani hogy anyu es en szenvedtuk vegig/.

Alig tudok valaminek orulni.Nem erdekel semmi mar.NEm ertem az elet lenyeget,tenyleg rossz.nem tudom miert..

egyedul erzem magam,eselhagyottnak.A legnagyobb problemam az hogy nem tudom mit akarok. Igen, nem mindig a nem tudom. ez betegge tesz!


2016. szept. 26. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Apukád bántalmazott?

Lelkileg?

Fizikailag?

Beszéltél erről korábban valakinek?

Anyukád mit tud a korábbiakról?


Csalódtál apadban, aztán csalódtál anyukadban is,hogy ott hagyott vele,és most pedig kiment ő is,apád is veletek van.

Nyilván történtek dolgok,míg ketten laktatok.

Kérdés hol laksz?

Lehet találni külföldön, ott élő, magyar pszichológust.

Esetleg írd le valakinek a történeted.

Baratnőnek, vagy anonim a neten.

15 évesen sajnos sokat nem tudsz tenni,hacsak nem bantalmaznak otthon.

Anyukád kiment, mert látott egy jó lehetőséget.

Hidd el,nem csak maga miatt ment ki, azért is,hogy neked jobb életet tudjon biztosítsni.

Ettől még, nem volt egy jó húzás,az alkoholista apaddal hagynia.

Sokkal többet kéne tudni a sztoridrol, a körülményeitekről, az egészről.

Így csak általánosságban lehet beszélni,a sötétben tapogatozva...

2016. szept. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Tessék magad összeszedni :)

15 évesen,még alig éltél.

Ezzel nem a problémáid akarom bagatellizálni, természetesen nem.

Egyedül érzed magad, ez a legnagyobb probléma.

Hogy sikerült kint a beilleszkedés?

2016. szept. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem depresszió!
2016. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
16 éves kortól már dolgozhatsz suli mellett, szerintem ez megoldás egy részről, mivel nem kell a részeg apádat halgatnod. Mellesleg sok fiatal dolgozik a Tescoba velük is el tudsz beszélgetni.
2016. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kulfoldon mar 14 eves kortol engedett a diakmunka

Szedd ossze magad onsajnalatot tedd fere

Szar gyerekkor erose tesz

Tanulj dolgozz vidd valamire

2016. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak az tart vissza a pszichológustól hogy messze van, vagy nem magyarul beszél, akkor szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy vannak pszichológusok, akik Skype-on is tartanak konzultációt.

Ha nem csak ez tart vissza, akkor ez nem vigasz.


Én is küzdök. Mások az indokok, de szüleim sokat tettek azért, hogy ne legyek egészséges. Ellenben én már leszakadtam a szüleimról 22 éves korom óta. Ezért magamnak kell magtalálnom az utam az életben.


Néhány év múlva te is magad leszel. Ezért érdemes keresni azt, amit hosszútávon tudsz csinálni.


Az intenzív mozgás oxytocint szabadít fel, ami segít a depresszió leküzdését. "Chemistry of life" kulcsszavakra keresve kiderül, ezt kell növelni. Öleléskor és mozgáskor szabadul fel. Szóval irány a kondi terem :)

2016. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

#3: ellentmondani könnyű, indokkal esetleg még el is fogadható, de ez így nagyon kevés, hogy tagadod, amit a másik érez.

A depresszió az élet kedv nélküliség. Ha nem érdekel semmi és nem is akar valaki ismerkedni, vagy nincs hobbija, ami leköti és feleslegesnek érzi magát az életben, az bizony depresszió.

Fiatalon is lehet depressziós valaki, akár már gyermek korban is. Ez nem korhoz, vagy megélt évekhez köthető.

2016. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem depresszió csak önsajnálat

Ahogy mondták előttem is Skypeon is lehet konzultálni pszichológussal.

Amugy meg az ország nyelvét úgyis meg kell tanulnod úgyhogy kezdj hozza a depresszió helyett

2016. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!