Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan látszik az, hogy...

Honnan látszik az, hogy valaki tiszteli vagy nem tiszteli a szüleit?

Figyelt kérdés
Konkrétumokat írjátok légy szíves :)
2016. szept. 29. 21:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Pl., Aahogy beszél velük, vagy csak a pénzükért kedves velük. Hazudozik, vagy barátként tekinti őket.
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedéséből.
2016. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem olyan amit ne lehetne rögtön leszűrni..

de röviden: a beszédből,viselkedésből

2016. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
# 1: Én a barátaimat is tisztelem.
2016. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy mindenkinek mást jelent a tisztelet. Legjobb barátnőm és az apja folyton húzzák egymást, csikizik egymást, viccelődnek, oda-vissza, néha a barátnőm is jól odamondogat az apjának - ettől függetlenül ő és az apja is azt mondják, hogy tiszteli az apját, mert tiszteli azt, amit érte tesz, ha komolyra fordul a dolog, komoly...


Ha én apámmal kapcsolatban egy negyedannyira durva poént megeresztek, ő már pofozna, hogy milyen tiszteletlen vagyok.


De amúgy hangsúlyból, arról, amit mond, testbeszédből, mimikából lehet látni (azt, hogy SZERINTED) tiszteli-e a szüleit.

2016. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, hogy odaírtam, hogy írjátok konkrétumokat :D
2016. szept. 30. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érthetően leirták nem tudom mit nem értesz rajta. És nem értem milyen konkrét példákat vársz,bár volt aki irt ilyasmit is.
2016. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Onnan hogy nem bunkó velük. De ez fordítva is igaz.
2016. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A viselkedéséből? Ez konkrét válasz?
2016. okt. 2. 00:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen a viselkedésbol.. Nem is értem mi ebben a bonyolult neked.. Te is le tudod szűrni ha ha két ember beszélget hogy azok tisztelettel beszélnek e egymással e vagy nem. De pl a tisztelet nem feltétlen egyenlő a szeretettel. Mert sok tanáromat tiszteltem de nem feltétlen szerettem.

Tényleg nem nem tudom milyen konkrét peldákat vársz mert ez annyira egyértelmű.elég ha magadbol indulsz ki.. Te hogyan viselkedsz azzal akit tisztelsz..

2016. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!