Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők ti milyen...

Kedves szülők ti milyen gyakran léptek kapcsolatba, a külföldön élő gyerekeitekkel? Facebbok, skype .

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan a gyerekek vagyunk, de heti 1x beszelunk, hetvegen skype-on.
2016. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a gyerek oldalról tudok írni. Mivel én ingyen hívhatom őket így max. 2-3 naponta beszélek anyuval még ha csak 10 percet is. Videóhívást általában hetente szoktunk, hogy lássák is közben az unokákat. Facebookon írni pedig épp ha eszünkbe jut valami, akár naponta többször is.
2016. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Whatsappon naponta irunk, hivni ingyen ugyanitt 2-3 naponta par percre, skype 2-3 hetente.
2016. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer, hétvégén telefonon hivom anyukámat. Ö nem telefonál, sokba kerülne. Skypeot nem használunk. Mobilja, számitógêpe nincs. Még ha valami van hét közben, Akkor a testvérem felesége üzen a facebookon.
2016. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menyemmel, fiammal naponta, kétnaponta beszélünk. Az esetek 90%-ában ők hívnak, amikor alkalmas nekik az időpont.
2016. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Naponta írunk egymásnak a skype-on. Nem vagyok a face-en.


A gyerem naponta-kétnaponta felhív este, hétvégén reggel, neki ingyenes felém a telefon.


Én csak akkor hívom, amikor fontos közölnivalóm van.

Részben, mert innen nem ingyenes, részben, mert ők elfoglaltabbak, mint én. Ő tudja, mikor van ideje cseverészni.

2016. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén "gyerek" oldaláról írok. Anyum naponta-két naponta ír facen legalább 1-2 sort és hetente 1-2 alkalommal felhív skypen. (telefonon nem hívjuk egymást,mert nagyon drága)
2016. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!