Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszik ezért anya?

Miért haragszik ezért anya?

Figyelt kérdés

Tegnap megjött a menzeszem, és anya nagyon dühös rám mert így nem tudok uszni menni a héten. Múlt héten beteg voltam, jövő héten elutazunk.

Hogy mondjam még neki, hogy nem tehetek róla?

15/L


2016. okt. 24. 06:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Sehogy. Majd megbékél. Amúgy sem hiszem, hogy ezért mérges. Olykor a szülők hajlamosak a gyerekeiken kitölteni a mérgüket.
2016. okt. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom aggasztja a sok igazolasra varo ora.
2016. okt. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád nem normális.
2016. okt. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
egy jó vaskos tampon a megoldás.
2016. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk mert az hogy megjott, nem kifogas lsd. versenyzok. Arra valo a tampon es ha nem két fillér az ora megertem, hogy nem orul egyhavi kidobott pénznek.
2016. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy ne mondd meg, mert nőbőp van, úgyis tudja. Valószínűleg nem ezért dühös rád, de egyébként menstruáció alatt lehet úszni.
2016. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

nem mindegy milyen úszás ez? ha fizetős akkor mondjátok vissza az órákat. ha csak sulis, akkor meg ez van. gondolom le tudjátok igazolni.

jövő héten amúgy nem szünet van a sulikban?

2016. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igen, akkor szünet van ezért nem leszek itthon. Ez fizetős úszás, de még nincs megvéve a bérlet és simán le tudom járni a 10 alkalmat 3 hét alatt is.
2016. okt. 24. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Lol én örültem mikor ez miatt nem tudtam úszni menni.
2017. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!