Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anya utál engem

Isabell10303 kérdése:

Mit csináljak? Anya utál engem

Figyelt kérdés
Jó jegyeim vannak. Csak annyit engedek meg magamnak hogy bagozok titokban. Azóta mindig ver. Most torte el majdnem az orromat. Nagyon faj. Senkire sem számíthatok. Egyedul élünk. Apa elhagyott minket. Nagyszülők is utalnak, engem. Kb mindenki akit ismerek. Most itt vagyok lila foltokkal, vérző orral. Azt se engedi hogy kijojjek a szobámból. Mar eltiltott mindenkitől. Semmit se tehetek. De ha szolok másoknak intézetbe megyek. Könyörgöm, mit tegyek? Nem akarok intézetbe menni, de a vereseket se akarom. Apámmal próbálom felvenni a kapcsolatot h segítsen de az ram se bagozik. Mit kellene csinálnom? 13/L
2016. nov. 4. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Abba hagyni a dohányzást.
2016. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

" Csak annyit engedek meg magamnak hogy bagozok titokban. Azóta mindig ver."


Azt próbáltad már, hogy nem dohányzol? Meg hogy segítesz neki?

2016. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

mindenképpen beszélj az osztályfőnököddel és mondd el neki,hogy megvernek otthon és senkire nem számíthatsz otthon.

nyilván te is sáros vagy abban ,hogy cigizel. de ettől függetlenül anyukád elmebeteg , macskát nem bíznék rá,nemhogy gyereket.

és szerintem annak is a család az oka,hogy egyáltalán eszedbe jutott bagózni.. normális,kultúrált családban lévő gyerekeknél ezért ez jóval ritkább

2016. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, ember. De ha nem is dohanyoztam akkor nem hitte el, mondván hogy hazudok neki. Akkor is megvert. Igy tökmindegy gyakorlatilag.
2016. nov. 4. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Hívd őket.

Nem fogsz azonnal intézetbe kerülni, hidd el, ott is túl sokan vannak. Előbb apudat fogják előkeríteni.

2016. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Azert 13 évesen bagózni.. Miert csak azt mondd el nekem...
2016. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azt nem értem,hogy az egykeresetes háztartásban(hacsak nem anyád a polgármester,vagy havi 300 ezer a fizuja),mégis honnan tudsz te bagót szerezni?
2016. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csak annyit engedek meg magamnak hogy bagozok titokban. 13 évesen dohányozni gratulálok!Szokj le róla!Kérj segítséget a suliban a tanárodtól menj a gyámügyre!
2016. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg, kérdező, honnan van pénzed cigire?

Csak nem kaja helyett veszel cigit?

(Komolyan, nem kötözködésből kérdezem, csak azért, mert én már leszoktam a cigiről, mert nem jutott rá pénz)

2016. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"csak" annyit "engedek meg" magamnak.


Kamu kérdés; "ember"!

2016. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!