Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy figyelje...

Hogyan érjem el, hogy figyeljenek rám a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem érdeklem őket,ha valamit mutatok nekik a youtube-on,oda se néznek.Ha meg mégis,akkor a tv-t kezdik el bámulni 10 másodperccel később.Ugyanez van,ha beszélgetni próbálok velük.Persze másokkal tök jól elvannak,van olyan is,hogy itt van nálunk valaki és nem tudok aludni éjfélkor se,mert hangosan beszélnek+tv üvölt,hangzavar van.Szóltam nekik emiatt,nem lehet rájuk hatni.Sokat gondolkodom azon,hogy elszökök,csakhogy VEGYÉK MÁR MAGUKAT ÉSZRE!! De nem akarok balhét.Sokszor így is nagyon bután beszélnek velem,mások előtt dagadtnak neveznek,vagy szerencsétlennek.Magammal beszélgetek,de annak nincs értelme,szánalmas.Volt olyan is,hogy megpofoztak,mert leejtettem a tányért meg ilyenek.Ezek nem tűnnek olyan szörnyűnek,de nagyon rossz,hogy nem beszélgettem senkivel évek óta,csak virtuálisan,ami nem sokat ér,ha közben ugyanúgy lesza*nak a valóságban.Mivel vonjam magamra a figyelmüket?
2016. nov. 8. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ténylw
2016. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire nem figyelnek , akkor nézesd még velük az Egy bébiszitter naplóját, pont erről szól, tanulságos is ,szóval ajánlom...
2016. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*meg
2016. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2# Nem figyelnének arra sem...Hihetetlen,de ez van.
2016. nov. 8. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek vallaltak gyereket ha nem torodnek vele?Kerdezd meg toluk vagy csak mutasd meg a kerdest es a commenteket.
2016. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugyanezt kérdeztem tőlük régebben,és ezt mondták: ,,Mert akkor még akartunk téged." Már megbánták,hogy a világra hoztak engem,valamikor még ezt is mondták.
2016. nov. 8. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
A szüleid igazi szemétládák.
2016. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Jaj, pedig neked több accod is van, meg múltkor aztmondtad, hogy idióta vagyok, akkor mit vársz a szüleidtől?


Gondolom érted, miről beszélek. ;)

2016. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9# Nem,nem tudom.Én biztos nem írtam ilyet.
2016. nov. 8. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!