Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amiota uj csaladban elek,...

Amiota uj csaladban elek, apukammal maradtam, lett neveloanyam meg egy uj testverem, apam folyamatosan lenez, cseszeget. Mit lehetne tenni, hogy tiszteljen, esetleg szeressen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
apukam altal uj csalad bocsi ez nem volt egyertelmu koszi
2016. nov. 12. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál, ami által nem tisztel téged? Milyen nemű és korú vagy?
2016. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen nemű vagy? És mit tettél vagy mit nem teszel azért, hogy tiszteljenek? Aztán majd valamit tudunk is érdemben válaszolni.
2016. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23 lány nem vagyok kedves a nevelőanyámmal
2016. nov. 12. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy kedves a nevelőanyáddal? Van rá okod? Tett olyat, amiért megharagudhattál rá? Apuddal milyen viszonyban vagytok? Próbáltad vele megbeszélni? Hány éves a féltestvéred? Hogyan állsz hozzá? Egy kicsit mesélj már, mert ez nagyon kevés.
2016. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 évesen még tanulsz vagy dolgozol?
2016. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom, nem tisztelt meg azzal, hogy leírod a történetet, ezért leírom én, hogy szerintem mi a helyzet.


23 évesen dolgozol valamit minimálbérért (ha dolgozol egyáltalán, de nem hiszem, hogy a doktoridat véded), beszállsz a rezsibe egy minimális összeggel (pl. 10.000 ft), ha beszállsz egyáltalán, de nem fejleszted magad, nincsenek céljaid.

Viszont ott van a család többi tagja, akik güriznek, háztartást vezetnek, foglalkoznak a gyerekkel, és szeretnének félrerakni, felújítani vagy bármit, de miattad nem lehet, mert nem segített a háztartásban, nem veszed ki a részed semmiből, eltartanak téged is, ráadásul ott kerülgetnek téged. Ami nem lenne baj, ha látnák azt, hogy nem csak élősködsz, hanem teszel is a jövődért. (pl. pénzt raksz félre és nem bulizni jársz, tanulsz valamit...)


Így nem is lehet senkit tisztelni, csak kritizálni. Biztos, hogy apád szeret, és azért csesztet, hogy vedd észre magad.


De ha nincs igazam, akkor cáfolj meg.

2016. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!