Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha haza látogatnak a gyerekeit...

Ha haza látogatnak a gyerekeitek, szoktak vinni nektek "valami apróságot, ajándékot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra pl, hogy én egy héten egyszer mindig megyek a szüleimhez, és tudom hogy nagyon szeretik az édességet,sütiket, ha tehetem sütök valamit. Ha nincs időm, akkor veszek nápolyit, bonbont, vagy ott csinálok pudingot, stb....
2016. nov. 15. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Minden héten biztosan nem vinnék semmit sem.
2016. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Én messze lakom a szüleimtől, fél évente találkozunk de nem szoktam külön vinni nekik "ajándékot".
2016. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2016. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem, és nem is várom el. Az egyik még tanul, mellette melózik heti 3 napot, de az nem elég az önfenntartására sem, nem lenne sok értelme, hogy abból még ajándékot is veszegessen, a másik autóra gyűjt. Amikor itthon vannak, segítenek, egyébként is nekem az az ajándék, hogy együtt van a család.:-) Ha saját családjuk lesz, vagy kimennek pár évre külföldre, ahogy tervezik, úgyis ritkábban látom majd őket.
2016. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig viszek, akkor is ha nincs semmilyen alkalom. Nyilván ünnepekre nagyobbat, csak úgy pl. pár db sütit.

De unokatesóm soha nem visz semmit.

2016. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 gömbicica ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező! Klassz gyerek vagy!

ezek végül is nem ajándékok, hanem figyelmességek, kedvességek Tőled, Nekik :) szép gesztus.

2016. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még a gyerek oldalon vagyok. Nem szoktam, de persze ha nálam épp virágzik valami, ami vágott virágnak is alkalmas, viszek, néha pedig sütit is, főleg, amióta cukorbeteg, mert amúgy remekül süt, csak cukrosat, fehér liszteset... De nem folyton, csak ha úgy jön ki, nagyon gyakran találkozunk. Inkább fordított irányban jönnek az ajándékok.
2016. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én évente kb 3szor látom a szüleimet. Olyankor mindig nagy szatyrokkal megyünk, ezekben tartós kaja van illetve kozmetikumok.. nincs sok pénzük, a keveset is isszák...de így úgy érezzük, teszünk valamit.
2016. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerek vagyok :). Általában heti egyszer haza szoktam menni anyáékhoz. Ha éppen úgy van itthon süti, vagy valami kaja, amiről tudom, hogy szeretik, akkor szoktam vinni belőle, de kimondottan venni nem szoktam. Nem is várnák el.
2016. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán találkozunk anyámmal. Ruhát, cipőt szoktam neki adni, mert tudom, h sajnálja rá az időt és főleg a pénzt, h magának vásároljon. Apámmal még ritkábban, neki nem szoktam, csak ha valami ünnep van, nem olyan a viszonyunk.
2016. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!