Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 év elteltével is vannak...

13 év elteltével is vannak rémálmaim apámmal kapcsolatba?!

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,férjnél,és 23 hetes kismama.Apám 12 eves korom kornyeken alkoholista volt...,el is költöztunk anyummal egy idore.Aztán megbeszeltek és visszamentunk.Már régen nem ivott es mar normális apám.Segít ha tud,normalisnak mondhato az o maga modoran.

De még manapság is álmodok olyat rola h iszik es h en veszekszek vele es kiadom magambol neki mindent éS rendszerint sirva ebredek.Normalis ez??mikor felejtem mar el?


2016. dec. 11. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus tud segíteni. Valószínűleg mélyek a sebek. Ne nyomd el magadban,szabadísd fel és add ki magadból.
2016. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az egy dolog, hogy megbeszélték (a szüleid) de veled is beszélt róla, tőled kért miatta bocsánatot?
2016. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én akkor "nyugodtam meg" mikor apám meghalt.


Igaz ő élete végéig ivott, és emiatt pár havonta néztem csak haza, próbáltam élni a saját életem, de szinte napi szinten álmodtam azzal, hogy részeg és ordibál.


A halála után azonnal eltűntek ezek az álmok, sőt, érdekes módon vidám, jókedvű "józan" emberként jelent meg onnantól.

2016. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem velem soha nem beszelt errol,es en sem vele meg igy felnottkent sem.El akarom felejteni,de ugy latszik nem megy
2016. dec. 11. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Te.magad mondtad, hogy megváltozott. Ha őszintén fogsz tudni vele beszélni a félelmeidről s ő tud bocsánatot kérni, akkor hidd el, hogy sokkal jobban leszel 😊
2016. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig arrol almodunk amitol felunk (vagy amit szeretnenk). Lehet jo lenne, ha tenyleg megbeszelnetek ezt apukaddal. En terhesen ettol sokkal riasztobb dolgokat almodtam, le sem irom. Szoval, orulj, hogy nem valami extrem nagy marhasagot almodtal ;)
2017. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!