Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el a szüleimnek hogy...

Mondjam el a szüleimnek hogy a fogadott keresztapám kikezdett velem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok (24), úgy fogadott hogy anyukám húga még nem volt házas amikor engem kereszteltek és amikor összeházasodott kb.15 éve akkortól keresztapám lett ő is. A szüleim régebben heti 2-3x összejártak együtt mentek nyaralni is. És tudom ha elmondom akkor megváltozik minden és sose fognak rá ugyanúgy nézni. Már nem vannak annyira jóban de heti egy találkozás megvan. Én semmivel nem váltottam ki hogy kikezdje velem, a konyhában cigizett én kimentem valamiért és dumáltunk és meg akart csókolni és megfogta a popsim. Én ellöktem és azt hiszem hogy megpofoztam, pontosan nem emlékszem. Utána semmi nem történt. Ő se beszélt róla. Idén karácsonykor nem akartam velük találkozni emiatt, van 2 gyerekük, 2 unokatestvér akik nagyon édesek és imádom őket de azt hogy mondjam hogy velük és kereszt anyummal találkoznék de a férjével nem? Az exem azt mondja (aki mindig jó tanácsokat ad) hogy mondjam el a szüleimnek mert így legalább megértik hogy miért nem akarok találkozni, de tudom hogy rájuk is hatással lenne. Anyumra és apumra is. Mindenki csinál hülyeséget, volt benne pár sör is de ez nem kifogás. Nem kellene kikezdeni a keresztlányunkkal. Főleg ha 10 méterre vannak a szüleim , a 2 gyereke és a felesége. A Kislány nagyon szeret engem és én is őt és mindig vár hogy menjek, most is biztos rosszul esett neki hogy nem találkoztunk. Azt nem akarom hogy ők tudjanak erről, tudom mivel járna....
2017. jan. 5. 14:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%

" megakart csókolni és utána megfogta popsim. Én ellöktem és azt hiszem hogy megpofoztam, pontosan nem emlékszem ".

Na , ettől nem vagy hiteles , szava hihető.

Mi az hogy emlékszem?

2017. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%

Én nem szólnék. Ha monjduk folyamatosan nyomulna rád, vagy netán újra próbálkozik- tiszta kózanul- akkor biztos, de igy nem. Valahogy úgy érezném, hogy felborulna a csládi béke és az már szinte visszafordithatatlan. Lehet, hogy az alkohol hatására kicsit elszállt, de ez miatt nem rúgnék fel egy csládot.

Az pedig elég fura, hogy nem emlékszel arra, hogy megpofoztad vagy sem? Arra viszont tisztán emlékszel, hogy taperolt. Lehet hirtelen sokk ért, de akkor is.

2017. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Ez abszolút nem kamu. Felemeltem a kezem, nem tudom hogy odaérte, hirtelen volt. Azóta nem is találkoztunk, akkor utána kerültem, majd puszival elbúcsúztunk mint mindig. Előtte amikor még sokkal fiatalabb voltam is tett megjegyzéseket a szüleim és a felesége előtt hogy mennyire "fejlett" és "nőies" vagyok.


Akkor ha nem mondom el hogyan találkozzam az unokatesóimmal és keresztanyummal? Mert most vettek nekem ajándékot is, és nem értik hogy miért nem akartam találkozni (külföldön élek).

2017. jan. 5. 14:22
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Biztos 24 éves vagy????
2017. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az okmányokban az szerepel.
2017. jan. 5. 14:33
 6/33 anonim ***** válasza:
19%

én megértem, hogy nem emlékszel, sokkolhatott. de meg kell érteni ő is férfi s nem tudhatta nem fantáziálsz e róla. megpróbálta, te visszautasitottad. ha megértette hogy az ő probálkozási módjáért ez a fajta visszautasitás a reális s békénhagy akkor semmi gond.

természetesen jogod van ahhoz is hogy ezekután végleg megszakitod vele a kapcsolatot.

Ha nem nyomul hanem leszállt rólad akkor szerintem is felesleges szólni a szüleidnek.

Szerintem elég valami kifogásokat keresni a távol maradéás miatt.

Végülis ha nem erőszakoskodptt csak megpróbált valamit s vette a lapot mikor nem akartad akkor ez nem olyan sulyos

2017. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az 100% hogy még egyszer nem próbálkozna. vagy most magamban tartom és lezárom vagy elmondom a szüleimnek. Tipikus egyke vagyok, apuci kislánya... Az exem mondja hogy magyarázzam meg a szüleimnek hogy miért nem akarok, akartam találkozni velük eddig. Hagyjam a fenébe és ha találkozunk akkor puszi pár szó beszélgetés és ennyi? Ez lenne mindenkinek a legjobb.
2017. jan. 5. 14:39
 8/33 anonim ***** válasza:
38%
ha téged belül nagyon felzaklat akkor érdemesebb pszichológusnak elmondani mint magadban tartani. nem tudom a személyiséged milyen van akire ráfér ilyen után. de hozzá nem értőknek (hacsak nem pszichológusok a szüleid) kár elmondani mert ők se tudják hogyan kell ezt kezelni. akinek meg az emberismeret a tanult szakmája adhat még arra is választ ezzel az ajándékozási kérdéssel mit kezdj.
2017. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
96%
Az en velemenyem az, hogy ha teged lelki/szemelyiseg zavar bant, es ez kifog hatni a jovodre, akkor mondd el a szuleidnek. Ha pedig nincs ilyenrol szo, akkor menj el keresztapad es csaladjahoz, es ott negyszemkozt mondd meg neki, hogy ne is merjen tobbett rad nezni, megpuszilni, vagy megolelni, es tiszteljen teged ugy, mint egy csaladtagot. Ha ezt normalisan reagalja le, "rendben, megertettem!", akkor hagyd hogy elje az eletet a csaladjaval, ha meg bunkoskodik tovabb, akkor add meg ami jar egy ilyen embernek, mert azt jelenti, hogy nem erdekli a csaladja.
2017. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk én alapból nem titkolóztam volna, kerek-perec elmondtam volna a szüleimnek,hogy miért nem akarom látni karácsonykor és kb úgy soha többet.

És le leszek pontozva,de én a feleségnek is elmondanám. Ha a pasi nálad így bepróbálkozott,akkor ne legyenek illúzióink, másnál is csinálta már.. Szóval én elmondanám a keretsztanyukámnak is,hogy tudjon róla kivel él együtt.

Pár sör nem mentség.

2017. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!