Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről, hogy...

Mi a véleményetek erről, hogy az anyám ennyire beleszól a dolgaimba 20 évesen? Normális ez tőle?

Figyelt kérdés

Nagyon a fejemre van nőve, úgy viselkedik velem mint egy gyerekkel akinek utasításokat kell adni hogy helyesen cselekedjen, vagy mintha valami fogyatékos lennék aki nem tud megfontoltan, értelmesen gondolkodni.

Amikor elutazok valahova itthonról és hideg van, mindig mondja hogy vegyek fel vastag kabátot meg sálat, kesztyűt, mintha én nem tudnék magamtól rendesen felöltözni. Amikor meg rossz idő, esetleg nagyon hideg van (mint pl. ma), akkor meg kb. megtiltja hogy elmenjek itthonról valahova. Ilyenkor ha el akarok menni, akkor elmond mindenféle hülye nemnormális gyökérnek, és meg akarja tiltani. Azt gondolja hogy kint bóklászok órákat a hidegben, akár fázok akár nem, ha fázok nem vagyok képes bemenni meleg helyre, kb. mintha valami fogyatékos lennék aki nem képes ésszerű döntéseket hozni mit kell tennie.

Normális viselkedés ez az anyámtól 20 éves koromban?


2017. jan. 7. 09:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Irányítani akar mint valami robotot, és én ezt nem nagyon bírom tovább már
2017. jan. 7. 09:05
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Az a nem normális, hogy húsz éves fejjel vadidegeneknek panaszkodsz emiatt.... Az anyák hajlamosak túlfélteni a gyerekeiket, akkor is ha azok már nem kicsik.
2017. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem normális, de te sem, hohgy hagyod dedosnak kezelni magad.

Ha beszélnél vele talán? Vagy ha ez megvolt, akkor menj dolgozni, és költözz ossze pár fiatallal, és ugy nem fog beleszólni, mit miért teszel.

2017. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Naponta több ilyen kérdés is jön... Felnőtt vagy, én nem mondom, hogy költözz el, majd azt mondják mások, de nem a korod miatt leszel felnőtt, szóval ha anyukádon múlik 30 éves korodban is így fog veled viselkedni, neked kell felnőnöd, neki mindig a kisfia maradsz, akit óvni kell.
2017. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig sokkal normálisabb, mint te vagy.
2017. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért, utolsó? Gondoltam hogy ebben a kategóriában ilyen válaszokat fogok kapni, kár is volt a kérdést kiírni. Itt csak leugatni tudják a kérdezőt
2017. jan. 7. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de dedósnak kezel, mert az vagy és nem állsz ki magadért! Elmehetsz doglozni, összeköltözhetsz haverokkal és a probléma meg van oldva. Ehelyett rinyálsz névtelenül, a bajod 10000%, hoyg nem fog megoldódni, te meg nézel csak bután, hogy nem érted miért. Hát ezért.
2017. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Sok ilyen szülő van, aki ilyen élete végéig ilyen lesz, ha külön élsz, ha nem, ha 18, ha 48 éves vagy.
2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez.. Költözz el minél hamarabb, ha tudsz.
2017. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Hogyhogy miért? Mert mégis mit vársz attól, hogy ezt itt megkérdezed? 20 évesen csak rinyálni tudsz, hogy gyereknek néznek, de tenni ellene nem, hát akkor ne is haragudj, de tényleg gyerek vagy még.
2017. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!