Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért reagált így az anyukám,...

Miért reagált így az anyukám, hogy kaptam egy szép ajándékot?

Figyelt kérdés

Barátom anyukájától csak úgy kaptam egy nagyon szép pulóvert,ami nekem nagyon tetszett,és mindenki nagyon megdicsért benne,hogy milyen jól áll rajtam.De mikor anyum megtudta,hogy kaptam ajándékba,és megnézte ruhám,így leócsárólta,lekicsinyelte,ami nekem nagyon nem esett jól..

17/L


2017. jan. 8. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Irigy.... ilyen egyszerű.
2017. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul esett neki, hogy barátnőd anyukájától csak úgy kaptad. Lehet úgy érezte, hogy te az ő lánya vagy, ne más anyukéja vegyen neked csak úgy dolgokat.
2017. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Anyud nem irigy, hanem 2 variácó van:


1. Bántja, hogy nem ő tudta megvenni neked.

2. Attól tart, érdekből vagy a barátod mellett.

2017. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigy
2017. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A harmadik variáció: igazat mond és szerinte tényleg nem néz ki jól. Miért ne mondhatná meg egy anya a lányának, hogy ezt benézte? Egy idegen biztos nem fogja megmondani, hogy épp egy bohócra hasonlít.
2017. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívta előtte barátom anyukája, hogy nem gond-e ha kapok meglepetést. A póló pedig barátnőimnek is tetszik,ők pedig mindig őszintén megmondják. De mindegy nem nagy tragédia, csak meglepett.
2017. jan. 9. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, mit hoz ki az emberből a szeretet. Féltékenységet, fájdalmat? Annyi ilyen sztori van.
2017. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!