Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 64GB netünk van amiböl elfogya...

64GB netünk van amiböl elfogyaszottam 8 GB és anyukám engem szidót le mert állítólag én fógyasztotam el de nem is igaz a húgom, meg reggeltől-estig videókat néz, internetezik és cseveg a barátnőjéve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telenoros a net az adatkeret 64GB

a NetWorx alkalmazásal nézem mindig menyit vogysztotam


2017. jan. 19. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
És mondtad anyudnak, hogy a húgod volt? Mit szólt hozzá?
2017. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

egyezzetek meg egy adatkeretbe! Az egységek routerrel is ill programokkal is korlátozhatóak!

Valamint! Az egységek akkor is fogynak ha egyikőtök se használja, mivel ott a víruskereső ami frissíti magát, ott a windows update ami nagyon sokat el tud használni.

2017. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Menj ki hóembert csinálni.
2017. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél?

Mondd el anyukádnak, hogy a húgod volt, utána pedig gyakorold a helyesírást.

2017. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az adatkeretet állítsátok be minden egyes felhasználóra, így nincs vita.
2017. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Úr isten valakinek van még korlátolt internete otthon?
2017. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Beszélj anyuddal, ha még mindig nem hisz neked akkor támaszd alá bizonyítékkal, pl. mettől meddig neteztél, mennyi net állt rendelkezésedre mikor a gép előtt ültél, és mennyi maradt mikor ott hagytad azt, készíts printscreent. De biztosan vannak már programok amik jelzik hogy mikor mekkora adatforgalom generálódot.
2017. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudod kedves 6-os nem szívesen húzzák ki mindenhova a vezetékes netet, a telenor meg volt olyan mocskos szemétláda, hogy csak úgy fogta és megszüntette a korlátlan netjét. Ez a 64GB nem azt jelenti, hogy havonta ha eléri le áll a modem,hanem csak utána elkezdi növelni a havidíjat busás összeggel.
2017. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
72%

Mit tegyél?

Vegyél elő egy magyar nyelvtan könyvet és addig ne állj fel tőle, amíg meg nem tanulsz magyarul...

Miért nem mondod el anyudnak, hogy a húgod fogyasztja? Valószínűleg azért ,,szidót" le téged, mert nem mondtad el neki...

Higgy nekem, nem lesz belőle nagy gáz...

2017. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

aki korlátolt annak a netje is korlátol.

aki meg szabadon szálló mint a hatos annak nem

2017. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!