Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim egyszerűen képtelenek...

Szüleim egyszerűen képtelenek elfogadni ha van barátom. Min változtassak?

Figyelt kérdés
Szüleimnek eddig egyetlen barátom sem tetszett. A mostanit, akivel a legeslegboldogabb vagyok szinte utálják. Miért csinálják ezt ? Annyira nem szeretek kettejük között lenni... rossz érzés h pl. a szalagavatómra vagy a családomat hivom meg vagy a barátomat. Pedig azt szeretném h mindenki ott legyen . És nem értem h miért utálják, amikor én csak jót tettem apámnak is . Tudom h többször is megcsalta anyát , azt is tudom h kivel. És mégsem mondtam el nem akartam tönkre tenni a kapcsolatukat. És akkor ők beszélnek nekem a jó kapcsolatokról... mit tegyek h elfogadják a barátomat ?
2017. jan. 19. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha egy kicsit majd kezd eloszlani a rózsaszín köd, akkor próbáld tárgyilagosan nézni a dolgokat. Hátha rájössz valamire.
2017. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit konkrétabban? Pl. Hány évesek vagytok?


A szüleid mit mondanak, mit nem bírnak a barátodban?


Milyen gyakran váltogatod a barátaidat?

2017. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyetlen barátod sem tetszett... és még csak most lesz szalagavatód. Havonta hány fiút mutatsz be otthon? Jóhogy nem tetszik nekik, hogy hazaviszel bemutatni mindenkit, aki futólag felpróbált.
2017. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is ezen gondolkoztam, hogy eddig hány barátod volt?

Most vagy 12.-es, valszeg 18 éves. Mióta vagytok együtt?

Beszéld meg a szüleiddel, hogy miért nem szeretik a jelenlegi barátod. De egyébként ne gyere össze mindenkivel..

2017. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

A titkot tartsd meg,a barátodat is szeresd,de nem ő lesz

a férjed ezt biztosan tudod te is.

2017. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Lehet feltenek, es szüleid jo ember ismerik lehetnek.

Nekem is jol ko ismertek eddigi (2) volt barátomat es igazuk volt mindig (első hazug másodiknak csak arra kelletem).

2017. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Szegeden vagyok jósnő.Érdeklődve olvastam az írásodat.

Drágám a kapcsolatodat ezzel a fiúval már múltnak nevezheted sajnos.Ő már máshol van érzelmi szinten.

2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 barátom volt eddig
2017. jan. 19. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor eddig hány barátod lehetett, ha ezt írod.:D Jó, lehet, hogy a mostani csak a 3., csak így írtad, mert így egyszerűbb. Az még szerintem nem lenne sok, de azért nem kell mindenkit hazavinni, akivel jársz egy hetet.

Vagy mennyi volt eddig a leghosszabb kapcsolatod?

A mostani barátoddal mennyi ideje vagy együtt?

Meg amúgy mit mondanak konkrétan a szüleid, miért nem szimpatikus nekik?


Amúgy érthető, hogy rossz neked, hogy nem tudod nyugodt szívvel elhívni őket együtt sehova. Mindenképp kérdezd meg, hogy mégis mért utálják. Lehet, hogy neked nem tűnik fel, mert szerelmes vagy, de közben meg egy bunkó stb. De ha tényleg az is, akkor se kéne a szüleidnek beleszólni, meg éreztetni, hogy utálják, csak remélni, hogy rájössz magad is.

19/L

2017. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Szólj az apádnak, hogy ne beszéljen tökéletes kapcsolatokról. Akkor talán visszafogja magát, és talán anyádat is.
2017. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!